refashion: zo sukni šortky na spanie // pyjama shorts from floral skirt

Pyžamové šortky stoja v tomto období v obchodoch prekvapivo o niekoľko desiatok eur viac ako pyžamo s dlhými nohavicami ehm. No ale k veci. Téma: vianočný darček :) Tento rok som sa snažila väčšinu darčekov vyrobiť. Pre najlepšiu kamarátku Jenniku som ušila šortky.

Pôvodnú sukňu som rozpárala. Vznikli tri naozaj zvláštne diely, ale to nevadí. Vyprala som ich, vysušila a vyžehlila. Nakoniec som rozložila strih. Strih som použila rovnaký ako na zelené šortky TIETO len som ich trošku upravila resp. s tým mi pomohla mama. Nakoniec som navliekla gumu a saténovú stuhu :) 

Voilá šorty a zároveň originálny vianočný darček je na svete :) 11 komentárov:

 1. jej krasne, tiez mi mamina sije pyzamove gate :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :)
   ja mám doma tiez zopár ale dlhých na zimu

   Odstrániť
 2. To je dokonalý! Ty jseš prostě čarodejnice!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi milé. Ale zo sekacu spodné prádlo nikdy. A ešte k tomu kamarátke. Sukna, saty ok ale pyjama na intimne partie,teda to ee :)Ale ináč si šikovná.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj, celkom tomu nerozumiem .. ked si prešijem suknu na šortky tak je vsetko OK a ked prešijem suknu na šortky, ktoré sú určené ako pyžamo tak to už je zle? hmm ... na osobne na tom nevidím nič zlé :) látka bola niekoľko krát oprata a vyžehlená a určite ju aj Jennika prala ako ju poznám ... ale kolko ľudí toľko názorov :) pekný den prajem este a ďakujem :)

   Odstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)