Pavúčik na zjedenie 🙂 V práci sme vymysleli halloweensku výzdobu. Plyšové pavúky pri každom vchode, pavučina z vaty, mačky z papiera a veľa netopierov na stenách 🙂 Mám pocit, že tento rok v obchodoch tento americký sviatok preskočili. Všade boli mikulášovia, adventné kalendáre a vianočné ozdoby. Nevadí, my máme ruky, nápad a obchod s umeleckými potrebami o poschodie vyššie 🙂 Lenže ani tam nič nemali a museli sme improvizovať s hnedými mačkami a fialovo-čiernym pavúkom.Potrebujeme:

  • plyšový drôtik
  • plyšovú guličku
  • nožnice
  • bavlnka alebo nitka
  • tavné lepidlo 

Plyšový drôtik sa predáva v cca 50 cm dĺžke. Drôtik si nastrihajte na dĺžku akú uznáte za vhodnú. Či chcete veľké alebo malinké pavúky, to záleží na vás. Mne z jedného drôtika vyšli dva väčšie pavúky. Zoberte si tri kusy a zviažte ich bavlnkou. Takto Vám vznikne šesť nôh pavúka. Do stredu, kde ste drôtik zviazali nalepte guličku. My sme nemali tavné lepidlo, takže sme použili lepiacu gumu.  Potom už len vytvarujte nohy a zaveste ho na pavučinu z vaty alebo len tak nad dvere. Príjemnú zábavu 🙂

Tvárme sa, že šaty ste na prvej fotke nevideli, ide o pavúúúúka … o šatách bude iný detailnejší príspevok 🙂 btw. oslavujete Halloween?

You May Also Like

7 comments

ja halloween neoslavujem. Pravdupovediac som rada, že nežijem kdesi v amerike, kde každoročne chystajú najroznejšie maskovacie párty a nemusím sa prezliekat za nejaké strašidlo 😀 fakt ma tento sviatok neuputal..

ja by som velmi rada isla na nejakú halloweensku párty do zahraničia :)) aspon raz v zivote, musí to byt sranda

Pěkný blog plný inspirace… ovšem pavoučkovi bych dala jeden pár nohou navíc. 🙂

chceli sme ich urobit čo najviac, pavúk musel obetovať pár noh :))))

Tento DIY post mne docela pobavil, klidně bych jich brala více,) xD
http://worldneedsblondes.blogspot.cz/2013/11/rockstar.html

:)))) dakujem
určite ich bude viac

Super nápad! :))))) Opravdu skvělé, myslím si že ti pavoučci se určitě hodí i na jinou příležitost.:)

Blog ϐook of ϐeauty

Leave a Reply