autumn colors


dress: asos tight, sweater,bag: h&M boots: humanic sunglasses: from Paris


Krásny jesenný deň, slnko svieti, a nepotrebovala som ani vetrovku. Spravili sme záznam do nášho "archívu" s vetou, ktorú často nepoužívam "je mi teplo". Väčšinou mi je zima aj v lete :)
Na prechádzku do mesta som zvolila čierne úpletové šaty bez rukávov, čierne hrubé pančuchy a čierne členkové čižmy. Opäť veľa čiernej ja viem ja viem. Na šaty som si obliekla teplý, kratší sveter s dlhými rukávmi a malým chutným vreckom na strane :) Outfit som doplnila čiernou kabelkou so zlatou sponou a okuliarmi z Paríža. Prišla mi zásielka priamo z Nemecka, nové časopisy. Vogue a Instyle. Doniesol mi ich Tomášov otec, kt. prišiel domov. Z časopisu som sa veľmi tešila a hneď ho aj celý prelistovala. Je veľmi zaujímavé, že je nie len o 6 EUR lacnejší ako na Slovensku, ale aj plný vzoriek a katalógov. No wau :)

******************
Amazing autumn day, the sun was shining and it was warm weather. On walk, at Sunday, I wore black dress from asos, black tight and black ankle boots. Yes I know, too much black color. On dress I wore warm sweater with full sleeves and little pocket :) It was really nice day. I was at coffee with my boyfriends and my friends. btw.: I got new magazines vogue and instyle right from Germany. I´m so happy :)Na facebooku prebieha giveaway. Stačí zdieľať a môžete vyhrať :)

3 komentáre:

  1. čierne šaty ti vytvárajú krásnu sukničku! <3
    Pristane Ti to :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. vyzeráš super :)
    tiež som dnes na sebe mala čierne šaty, pančuchy troška hrubšie a sveter. a skoro som sa uvarila. riadne teplo bolo :D :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)