collection of scarfs

Ani neviem kedy som ich začala kupovať. Šatky milujem. Nosím ich počas celého roka. Či už v chladnejšom počasí na krku alebo v horúčavách prevesenú cez kabelku ako doplnok. Šatku si donesiem z každej dovolenky a výletu, ale niektoré som aj dostala ako darček. Za každou sa skrýva nejaký príbeh, ale budem stručná :)
1. Šály -  tieto šály sú teplé a teda vhodné do chladného počasia. Bordovú som si doniesla z Paríža. Spomínam si ako som mrzla pri Notre Dame, tak som si v najbližšom obchode kúpila najteplejšiu vec akú som našla. Tmavohnedú som si doniesla z Krakowa. Červenú mi doniesla Tomašova mama z Egyptu, zelenú som dostala k Vianociam od Jenniky, modro-šedé boli v časopisoch a ostatné som si kúpila len tak na Slovensku. 
2. Šatky - veľké štvorcové - všetky sú z H&M, ale ani jedna nie je z BB. Doniesla som si ich z výletov. Čierna kvetovaná je najnovšia, kúpila som si ju po fashion show v Bratislave, modrú s bordovými kvetmi som si doniesla z Nemecka a posledné dve sú tiež z Nemecka, ale tie som dostala od Tomáša :)
3.Šatky - šálové - sú farebné a dlhé.  Vrchnú bodkovanú som si doniesla z Paríža, ružovo-modrú z Nemecka, s leopardím vzorom som si doniesla z výletu je z H&M, pestrofarebnú  som si kúpila keď som bola veľmi nahnevaná, je z Newyorkera,  oranžovú vzorovanú som si kúpila v House, modrú bodkovanú som si kúpila asi tiež v house, druhú oranžovo - modrú bodkovanú som si kúpila v Nemecku a posledná kvetovaná je takisto z newyorkera a bola to asi prvá pestrofarebná vec v mojom šatníku. 
4. Šatky - malé štvorcové - tieto nosím rada do košieľ a blúzok.  Ružovo - modrá, zeleno- oranžová je zo secondhandu, tie som si doniesla z výletu, tretie som dostala od starkej, štvrtá, piata, šiesta je z house a poslednú som dostala ako darček. 

Nosíte šatky? Aké máte najradšej? Dlhé, alebo štvorcové? Na fotke nie sú všetky. Dve alebo tri má v skrini mama.
Šatiek nie je nikdy dosť :)

10 komentárov:

 1. taková velká sbírka :O moc pěkné šátky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Páni, tolik šátků:))
  Já sama šátky miluju a kdybych mohla kupuji si je pořád:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. So šatkami som na tom podobne, milujem ich. A tiež si ich nosím z každého výletu :-). Ani nová kabelka, či topánky ma nepotešia tak ako nová šatka. Najradšej mám tie také veľké štvorcové, a tiež veľké vlnené šály mám veľmi rada. Ale u mňa platí, že čím väčšia taška, tým lepšia. Také tie malé štvorcové sa mi ani nie že nepáčia, ale ja ich proste neviem nosiť :-/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Páni tých ale je o.O sú veľmi pekné :)
  http://www.dominikababnicova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. milujem šatky,šály! všetko okolo krku:)
  pekná zbierka:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tak to je teda riadna zbierka. Ja mám dokopy asi 6 šálov aj šatiek a nosím ich hlavne v zime.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja nosim dlhe dvojmetrove satky siroke... Skladam ich a obmotavam podla nalady :) Prvu uplne prvu mam z pariza, kde ich vtedy nosil kazdy... asi sest az osem rokov dozadu, ale tu sa to este tolko nenosilo. Cudne na mna pozerali, ale mne bolo hlavne teplucko :) A potom sa to uz hromadilo, ale teda mam ich len asi tak pat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tiež mám veľlmi rada šály a šatky. Len mám pocit, že nemám ani polovicu z toho čo Ty :)

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. paradna zbierka :) a to ja som myslela, ze som satkomaniak. ale tolko ako ty ich nemam :D
  http://chillychickblog.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 10. šátky nosím moc ráda, vždy se jimi snažím oživit outfity :) rozhodně ale nemám takovou sbírku jako ty! :D

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)