blouse: zara bag: re-reserved pants: H&M jacket: cropp town 
Mademoiselle Iva lookbook No 232


Bielu blúzku s veľkými čiernymi bodkami som si doniesla z Nemecka. Jednu podobnú už mám, tú som si navrhla sama a mohli ste ju vidieť tu. Táto ma zaujala viacerými spôsobmi nosenia. Pozdĺž celej dĺžky má našitý zips.  Ten umožňuje nosiť ju napríklad takto:
1) zapnutú až ku krku na malinký gombík. Ja by som nechala gombík rozopnutý, len blúzku zazipsovala až ku krku (trošku sa v nej potom zle pohybuje). Blúzku by som doplnila výrazným náhrdelníkom s perličkami alebo brošňou na jednej strane. Blúzka má 3/4 rukáv, ktorý ja nemám rada, takže rukávy by som vyhrnula.

2) mierne rozopnutú. Takto som ju mala oblečenú celý deň. Zips je čierny, výrazný, a tým si blúzka nevyžaduje už žiadne doplnky v oblasti krku. Nevyzeralo by to dobre, napríklad s dlhým náhrdelníkom, alebo krátkym výrazným. Rukávy opäť vyhrnuté. Doplnky by som zvolila práve na odhalené zápästia.
3) úplne rozopnutá. Toto bol môj pôvodný plán na nosenie. No zistila som, že nohavice a tričko majú rozdielnu farbu, tak som radšej zvolila č.2. Verzia č. 3 sa mi páči najviac a určite ju využijem, napríklad na čierne šaty, alebo keď si kúpim tričko rovnakej čiernej farby ako nohavice 🙂

Skúšala som blúzku zastrčiť aj do sukne, či nohavíc, no zips je pánom 🙂 a nedovolí to. Vznikne divná hrča, ktorá nevyzerá dobre. Takže blúzka je vhodná na nosenie na obleční.

Ako by ste blúzku nosili vy?

You May Also Like

4 comments

moc pěkný! 🙂

Máš krásné nohy!:D

ooo dakujem

Super blúzka 😉

Leave a Reply