sweater: pimkie jeans: camaieu shoes: from Germany bag: re-reserved blazer: Ivana Klepáčová

Zelený sveter je ďalšia vecička zo zoznamu “kúpila som si v Nemecku na dovolenke”. Svetrík ma zaujal hlavne mašľou. Na kreatívnych blogoch som videla množstvo D.I.Y. projektov, kde staré svetre končili práve s takouto mašľou. Ja sa trošku obávam, čo by sa stalo keby som sveter len tak prestrihla a našila stuhu (asi by to vyžadovala viac času a vyššiu pozornosť, aby sa sveter celý nerozpadol). Preto, keď som videla tento sveter, za rozumnú cenu, jednoducho som si ho chcela kúpiť. Je jemne priesvitný, krátky a príjmnej tmavo- zelenej farby.  Vhodný na kombináciu s nohavicami, ale na šaty.
Outfit som doplnila jeansami z camaieu, topánkami v oxford štýle (stále  nie som stotožnená s tým názvom) a čiernym sakom. Zvolila som hnedú veľkú kabelku reserved a hodiny s čiernym remienkom. Na fotkách sme zachytili záplavu slnka, preto pre bližší detail topánok klik sem.


You May Also Like

8 comments

krásne topánočky 🙂

Ten svetrík vyzerá úžasne! <3

svetrík vyzerá zaujímavo, a tie topánky sú úžasné, ja som si objednala oxfordky čierne hladké úplne obyčajné a sú mi malé, musím ich vymeniť… 🙁 vedela by som si aj tieto predstaviť vo svojom botníku… k takýmto jednoduchým kombináciám sú ako stvorené

This is good look 🙂 sekne ti to 🙂

things we love

dobra kupa Klepi 🙂

Krásná!

http://www.everything5pounds.com/images/070913/5613A.jpg
Práve som si objednala skoro také isté topánky, aké máš aj ty 😀

jejda 🙂

Leave a Reply