Chvíľu som premýšľala ako pomenovať tieto topánky. Podľa tohto slovníka sú to jednoducho vyčačkané oxfordky 🙂 Topánky som si kúpila v Nemecku v malinkom butiku, kde si vždy niečo kúpim. Už je to taká tradícia. Oblečenie, ktoré som si kúpila v tomto butiku je síce drahšie, ale o to kvalitnejšie. Topánky z pred dvoch rokov vyzerajú ako nové ešte aj dnes.

Nie som síce zástanca flitrov a vyčačkaných vecí, ale na týchto topánkach mi to až tak nevadí. Spolu s čipkovanými “šnúrkami” a farebným vzorom na prednej časti topánky, tvoria zaujímavý celok. Čo poviete? Topánky som si kúpila v 35 stupňových horúčavách, takže premiéru mali až včera. K topánkam sa hodia skinny jeans s dlžkou 32 (t.j. nad členky) a jednoduchý top alebo svetrík, najlepšie jednofarebný. Určite budú vyzerať skvele aj s čiernymi pančuchami a šatami či sukňou. Topánky sú výrazné, tak to netreba prehánať ani s doplnkami. Niekedy je menej viac.

Zatiaľ som ich mala len jeden krát, ale cítila som sa v nich skvelo a to už nehovorím o tom, že pri každom kroku krásne odrážali slnečné lúče 🙂 A keď sme už pri topánkach, zapojili ste sa do mojej giveaway o balerínky?

http://picasion.com

You May Also Like

7 comments

Su krasne! Skoda, ja mam kratke a silnejsie nohy, mne sa oxfordky vobec nehodia, aj keby som strasne jedny chcela. Ale teda volim podobny strih topanok len na opatku 🙂

sú úžasné ! teším sa na nejaký outfit s nimi 😉

Brala by som;) Škoda, že u nás je taký slabý výber…

veľmi pekné sú 🙂

je u mňa giveaway ;))

Ty jsou parádní!!

World By Bella

Zajímavé jsou ale já bych je asi nenosila.

Very beautiful shoes 😉 Amazing 😉

I follow you beautiful blog. I hope you will follow me back and I will wait for you in my blog http://www.gabusiek.blogspot.com

Leave a Reply