silver jewlery


Šperky som si kúpila z www.bellast.com. Rozhodla som sa pre strieborné šperky, hlavne z dôvodu, že mám hodinky so strieborným rámom (ktoré som dostala k štátniciam) a väčšina mojej bižutérie je zlatá. Vybrala som si náhrdelník, dva prstene a náušnice. 


Prstene som si síce kúpila o trošku väčšie, ale nepadajú mi, to je hlavné. Stihla som si ich veľmi obľúbiť. Prsteň s vážkou je veľmi jemný a romantický. V strede má krásny zirkón. Na ruke vyzerá veľmi pekne. Chvostík vážky je trošku ostrejší, takže ja ho nosím naopak :) Druhý prsteň, nazvali  fireworks alebo po slovensky ohňostroj. Prsteň je v tvare pol gule a naozaj vyzerá ako ohňostroj na oblohe. Na ruke vyzerá naozaj krásne a je výrazným doplnkom. Nepotrebujete k nemu už nič viac. Nosím ho veľmi rada.Náušnice. Tých nie je nikdy dosť. Štvorlístky som už raz mala v zlatej farbe, ale jednu som stratila. Tento krát mám štvorlístky v striebornej farbe a veľmi sa z nich teším. Sú veľmi pekné, jemnučné a určite mi prinesú šťastie. Veď na čo iné by boli štvorlístky :) Visiace náušnice, hviezdy, najradšej nosím k rozpusteným vlasom. Sú veľmi pekné a krásne odrážajú svetlo.


Náhrdelník som ešte nemala. Je mohutnejší ako som predpokladala, takže musím zvoliť správnu kombináciu oblečenia a doplnkov a určite si ho obľúbim.

Strieborné šperky som naaranžovala na nový stojan, ktorý som si doniesla z Nemecka. Bellast.com doručuje do každej krajiny bezplatne do 15. pracovných dní. Paráda :) Čo poviete nie sú nádherné? 

♥ Sledovať ma môžete cez Facebook alebo bloglovin  ♥

6 komentárov:

 1. zboznujem tieto stojany na "cetky"... to by mal mať doma každý! ja mám podobný, len asi trochu väčší strom na hodinky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To je dokonalý ! :)

  Zvu tě na svoji prní Giveaway ! :)
  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten stojan je super, tiež by sa mi taký hodil :) a máš skvelý tvar nechtov! :)

  Stray Alley

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ty prstýnky s vážkou a čtyřlístkem jsou nádherný :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. zlatá, stříbrná.. doplňky miluju ať je to jakákoliv barva kovu :) nedokážu jednoznačně říct, která u mě vede. oboje naušničky jsou nádherný, také by se mi líbily :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. beautiful! :)

  xxx
  Michelle
  siburn.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)