Cez víkend sme navštívili môj dvadsiatytretí hrad/zámok v poradí a odlepila si štítok “chcem vidieť” v tejto knihe (ešte mi ich zostáva dosť veľa :)). Hrad Šášov. Boli sme sa šásovských hradných slávnostiach. Nechýbala brušná tanečnica, vystúpenie sokoliarov, dobové tance či ľudové piesne v podaní mužov. Chvíľu sme sa pozerali na program, no nakoniec sme zvolili inú stratégiu. Kedže išlo o program pre deti, strašidelný les, rozhodli sme sa, že najprv pôjdeme na hrad. A urobili sme dobre. Ako náhle skončil program, dav ľudí sa zdvihol a mieril k hradu. My sme si ho vychutnali s minimom ľudí a hry pre deti sme absolvovali v opačnom poradí. Potom sme si vystáli dlhánsku radu na kofolu a vychutnávali sme si program. Btw. vstup na hrad je na vlastné nebezpečie, ide o zrúcaninu a odporúčam naozaj pevnú obuv, hrad sa doslova rozpadáva.

Ako som už spomínala v predchádzajúcom príspevku, oblečené som mala nohavice na traky so zajacom, ktoré som si kúpila v e-shope chicnova.com a červené plátenky House.

You May Also Like

9 comments

takéto výlety mám rada 🙂
a tá kniha vyzerá zaujímavo.

Jůů, to vypadá super! A hrozně se mi líbí Tvůj model 🙂

World By Bella

tieto akcie sú vždy skvelé 🙂

Vypadá to parádně 🙂 A oceňuju tvého králíčka! 🙂

No, to musel být bezvadný výlet. ¨Něco podobného bych taky kldině podnikla 😉 Moc ti to sluší!
Zvu tě na svou giveaway ( http://dullsinea.blogspot.cz/2013/08/giveaway-o-magic-leverag.html) budu ráda, když se zúčastníš.

Hezký den 😉

Tiež som tam bola ešte na základnej škole… Vtedy sme si hupsali po zrúcaninách akoby sa nám nič nemohlo stať. Dodnes si klopem na čelo, že ako je to možné, že som neodišla odtiaľ celá zlámaná 😀
Ďakujem za inšpiráciu na knihu ;))

Those overalls are AMAZING, I love them too much!

http://lasaloperie.blogspot.com

dakujem za komentáre 🙂
kniha je zaujímavá, ale sú v nej naozaj len základné info ku každej pevnosti, hradu, zámku 🙂 inak by musela mať asi 5x toľko strán :)))

Krásné!

Leave a Reply