BMW Welt München

Celodenný výlet do Mníchova ♥ 
Prvá zástavka bola v BMW múzeu resp. svete. Chceli sme ho navštíviť už v zime, ale vybrali sme si práve jediný deň, ktorý je múzeum zatvorené. Tento krát sme si overili otváracie hodiny :) Múzeum sa nedá opísať, to treba zažiť!! Veľké množstvo starých zachovalých automobilov, niektoré stále funkčné, niektoré so súkromných zbierok, niektoré z archívov BMW. Kráľovská edícia, mini edícia, všetko doplnené dobovými fotkami ... no niečo neskutočné. Stálice značky BMW dopĺňali krásky značky Rolls - Royce. Takisto nechýbala história aj tejto značky, fotky, reklamy či príbeh ako vznikol znak RR :) Som prekvapená, že fotoaparát vydržal celý deň. Chcela som si odfotiť všetko. Zaujalo ma auto, v ktorom sa viezla Lady Diana, samozrejme som sa musela pri ňom odfotiť, škoda, že som do auta nemohla aj sadnúť :) 

Ďalšou zástavkou bol zámok Nymphenburg. Tí z Vás, ktorí ma sledujú cez FB už zopár fotiek videli :) Na blogu čoskoro ...

Sledovať ma môžete cez Facebook alebo bloglovin  ♥

4 komentáre:

  1. i wasn't there before. thanks for sharing.
    great inspiration.
    kisses
    maren anita

    FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Miluji BMW, taky jsem tam byla:). http://katefashionstyle.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Wau... muselo tam byť úžasne. Je to krásne múzeum a určite veľmi pekne ďakujem za tip kde zobrať môjho autami posadnutého chlapa :)

    Pozývam na 1. narodeninovú Giveaway!

    OdpovedaťOdstrániť
  4. autíčko z prvního obrázku bych si nechala líbit :P škoda, že je nedávají automaticky ke vstupence :D

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)