shorts: D.I.Y. blouse: Ivana Klepáčová jacket: Ivana Klepáčová flats: D.I.Y. bag: H&m bracelets: mix house, camaieu sunglasses: from Paris brooch: dx.com
Mademoiselle Iva lookbook NO 219
Prvá polovica dovolenky za nami 🙁 ach ako rýchlo to letí … Klepi mysli pozitívne takže znovu… ešte polovica dovolenky pred nami jupíííí 🙂 Je tu tak strašne teplo, že som ani raz na sebe nemala dlhšie nohavice ako po kolená uff a to sme v horách :))) Stihli sme už navštíviť zámok Nymphenburg, múzeum BMW, zažiť úžasný deň v Mníchove, kúpať sa v Bodensee, kŕmiť opice v Saleme Affenberg, vidieť divadlo na vode v Rakúsku a v pláne máme ešte legoland, zámok Linderhof či mesto Ulm. 

Kedže je tu veľmi veľmi teplo, tak moje outfity sú stále o šortkách a najvoľnejších topoch aké mám 🙂 Na  večernú prechádzku po meste Oberstdorf som zvolila riflové šortky, ktoré sme prerobili z dlhých jeansov a ozdobili malým srdiečkom, bielu blúzku s okrúhlym golierom, ktorá je veľmi vzdušná, ušila ju moja mama a balerínky mačky. Sako som mala prehodené len tak, ak by sa náhodou ochladilo, ale ako každý večer aj tento bol veľmi veľmi teplý a sako som vôbec nepotrebovala. Neodlučiteľným doplnkom sú slnečné okuliare. Outfit som doplnila mixom farebných náramkov napr. “be happy” či “think positive” a čiernou kabelkou so zlatou sponou. Samozrejme aj večer o desiatej mi bolo teplo :))))
Sledovať ma môžete cez Facebook, kde nájdete viac fotiek z mojej dovolenky alebo bloglovin  ♥

You May Also Like

3 comments

krásný outfit 🙂 tobě to vždycky moc sluší 🙂

Sluší ti to, líbí se mi jak si sladila celý outfit:))

No jejda, to vedro je šílené. Vidím, že si dovolenku užíváš a závidím ti každou vteřinu 🙂

Leave a Reply