flying kite on summer meadow

jeans: H&M t-shirt, bag: re-reserved belt: house jacket: CroppTown scarf: from Germany sunglasses: from Paris sweater: Camaieu

Prvý júnový deň. Sveter, bunda, šarkan a domáca pizza. To bol náš deň detí. Z púšťania šarkana mal najväčšiu radosť tato Vilo a nie malá Eliška. Ja som skákala po preliezačke a nechala som sa nosiť na chrbte, lebo som mala "vhodnú" obuv na presun po tráve a blate. Tomáš a Jennika vyzerali znudene.  Vraj naozaj len vyzerali :) Bola dosť veľká zima a hneď ako sa šarkan dostal do vzduchu, zbalili sme sa a išli domov na  pizzu a puschkinku. Deň detí nedeň detí, niečo málo alkoholické muselo byť. Mali čo oslavovať. Pripili sme si na moje úspešné štátnice, na Tomášove meniny a aj na Vilove meniny. Bola zábava, dobre sme sa najedli a ja som urobila asi sto fotiek (šarkan sa dvíha, nie spadol, a už je vo vzduchu, tak nie ... no nazbiera sa to, kým odfotíte to čo chcete). Keď ja fotenie milujem :)

Outfit:
Oblečené som mala pohodlné jeansy z H&M tmavomodrej farby, žlté voľné tričko z reserved, svetlý sveter z camaieu a balerínky s veľkou mašľou. Outfit som doplnila niekoľkými náramkami, nenápadnými náušnicami a farebnou šatkou. Optimisticky som si zobrala aj slnečné okuliare, ktoré som použila ako čelenku, keďže slnko malo dovolenku.

5 komentárov:

 1. Mňam..domáca pizza....ty ale robíš chute ! :P

  http://dzejzetko.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi sa mi páči ako sa obliekaš. Je to také svieže, nápadité :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tie balerínočky sú rozkošné! :)

  Suzie
  http://beautyandstyleupdate.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)