denim shirt


Ako viete o rifľovej košeli snívam noc aj deň :) OK nie tak často, ale jednoducho som nejakú chcela. Kúpiť si ju za 30-40 eur mi prišlo strašne veľa a v galantériách predávajú len príliš hrubú rifľovinu, nevhodnú na košeľu. Jednu som si kúpila v Nemecku, ale bola som asi v tranze, lebo som si kúpila o dve čísla väčšiu (ok vtedy len o jedno, lebo štátnice urobili s mojou váhou svoje) v obchode sa mi zdalo, že to tak bude fajn. Samozrejme som ju zužovala, ale nedala sa zúžiť až do požadovanej veľkosti, takže z M zostalo S a nosím ju len občas. No bolo by s tým príliš veľa roboty, aby som ju ešte zužovala.
Pri čakaní na Tomáša som zašla do House, kde mali opäť zľavy (mám pocit, že ich tam majú celoročne). Hneď som zamierila k oddeleniu "blue" a tam bola táto kráska ♥ neverila som vlastným očiam, že sa do zľavy dostala veľkosť S. Je mi síce trošku veľká, hlavne v páse (ako vždy) takže mierne ju zúžim (pomocou odševkov) a bude dokonalá. Bola zlacnená z 25 eur na 12 eur. Dokonalá cena za dokonalú rifľovú košelu. Čoskoro v outfite ;)

Ak chcete so mnou udržať kontakt, môžete ma sledovať cez Facebook alebo bloglovin (od 1.7.2013 sa ruší google friends)

13 komentárov:

 1. tak tá vyzerá dokonalo! a za 12 eur takúto krásku? no závidím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jééééj..krasna kosielka !!! :)

  http://dzejzetko.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerá super, tá cena tiež skvelá :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. takéto jednoduché veci mám najradšej, a keď je to spojené s výšivkou v nejakej bielej, alebo čiernej je to ešte lepšie. určite využiješ a za tú cenu, css ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. vyzerá skvelo,som zvedavá na outfit

  OdpovedaťOdstrániť
 6. vyzera uzasne..ja by som chcela riflovu bundicku.. kupovala si ju v Europe BB?

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)