casio watch


Prvú časť odmeny, alebo darčeka, za ukončenie školy ste mohli vidieť tu - šijací stroj. Druhá časť boli hodinky. Naposledy som mala na ruke hodinky na základnej škole. Boli biele, ciferník mali okrúhly so sklíčkom v tvare "mnohouholníka". Jednoducho vyzeralo ako diamant. Keď na hodinky zasvietilo svetlo v  tej chvíli boli v celej miestnosti pestrofarebné bodky. Bolo to super. Potom prišli mobily a na hodinky som akosi zabudla. 

Mama mi povedala, že "inžinierka predsa nebude chodiť bez hodiniek" :))) Verte mi bolo to neskutočne zložité pátranie. Všetky čo sa páčili mne stáli do 30 eur moja mama chcela oveľa hodnotnejšie. No po troch dňoch si uvedomila, že to nemá zmysel a kúpila mi aj tie za  27 eur. Sú značky Casio a kúpili sme ich v miestnom hodinárstve (názov neviem). 

Čudovali by ste sa, ale dámske hodinky s koženým remienkom je umenie kúpiť. Aj skúsení predavači v hodinárstvach boli "zúfalí", jednoducho všetky boli s kovovým (striebro, zlato) remienkom. Tieto sú unisex. Som z nich nadšená. Netušila som, že si na ne tak rýchlo zvyknem. Len som si ešte nezvykla používať hodinky a nie mobil na zisťovanie času, ale to chce len čas :)


Ak chcete so mnou udržať kontakt, môžete ma sledovať cez Facebook alebo bloglovin (od 1.7.2013 sa ruší google friends). Ja už mám všetky blogy presunuté na bloglovin :)

6 komentárov:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)