pants: stradivarius top: H&M blazer: Ivana Klepáčová necklace: newyorker bag: re-reserved shoes: vintage
Mademoiselle Iva lookbook No 202

Pri hľadaní ďalšieho zaujímavého miesta som si uvedomila, že bývam v BB a ešte nemám ani jednu fotku na blogu z tankov? Tanky sú umiestnené v parku pred pamätníkom SNP, ktorý je v tvare Jánošíkovo klobúka a hneď vedľa je veľké lietadlo 🙂 Tieto tanky sú známe skôr ako pojem “ideme na tanky” vo voľnom preklade “ideme kúpiť fľašu a vypijeme ju v parku”, čím riskujú pokutu. Ale dosť o tankoch a parku.

Outfit:
Mám oblečenú blúzku z H&M, ktorú som si naozaj obľúbila. Je supe strihu aj materiálu. Včera sme chodili po galantériách a jednoducho u nás takú látku nemajú. Naozaj si asi zoberiem dovolenku a pôjdem do Ružomberka, tam vraj majú super výber hmmm. Ďalej som si obliekla nohavice v parížskej modrej so stradivariusa (farba je na fotkách trošku skreslená). Topánky v štýle vintage so zapínaním okolo nohy v neutrálnej farbe, hnedú veľkú kabelku a čierne (najobľúbenejšie) sako. Doplnky tvorili len nenápadné náušnice a zlatý náhrdelník smajlík. V blúzke sa cítim naozaj veľmi veľmi príjemne a keď chodím, tak sa cítim ako keby som mala vlečku na šatách 🙂 Pekne za mnou lieta vo vzduchu :)))


Ak nechcete so mnou stratiť kontakt, môžete ma sledovať cez Facebook alebo bloglovin (od 1.7.2013 sa ruší google friends)

You May Also Like

One comment

Ta košile je skvělá! Super fotky 🙂

Leave a Reply