Aj vy ste sa zamilovali do čeleniek z kvetov ako ja? Na internete a v módnych časopisoch nájdete množstvo druhov čeleniek. Ja som si ich zamilovala, keď som videla blog Tavi Gevinson a jej bláznivé kreácie čeleniek. Pozrite si jej blog je ich tam naozaj veľa 🙂 Ja Vám teraz ukážem ako som si vyrobila tú svoju.

Potrebujeme:
– plastovú alebo textilnú čelenku
– tavné lepidlo v pištoli
– umelé kvety (veľkosť a farbu nechám na vás) 
– trpezlivosť
Kvety som kúpila v tescu vo výpredaji za 0,04 až 0,08€
Postup:
V prvom kroku som si rozmiestnila kvety na čelenku. Predtým však ich musíte odstrániť zo stopiek a budeme používať len hlavičky. Zdalo sa mi, že ich mám veľa, takže som si ich takto naaranžovala až na tri čelenky. Chcela som pestrofarebnú čelenku, takže som zmiešala všetky farby 🙂 Zobrala som si tavné lepidlo a celé hlavičky kvetov som nalepila na čelenku. No vyzeralo to strašne. Zelené umelé časti bolo vidno. Takže som kvety odstránila a začala od začiatku. 

Kvet som rozobrala a všetky umelé zelené časti som odstránila. Kvet, ktorý som mala ja sa skladá z piatich častí, takže ich zrazu bolo naozaj veľa 🙂 Jednu vrstvu som zohla na štyri krát a takto nalepila na čelenku. Lepila som ich šikmo, tak ako ho držím na fotke. Keď lepidlo uschlo, nalepený kvet som v strede roztlačila prstom, aby bol prirodzenejší. 

Výsledok: 
ja som s ním maximálne spokojná 🙂 Čoskoro aj v outfite 

You May Also Like

6 comments

krásne 🙂 doma mám nejaké takéto čelenky,ktoré normálne nenosím,takže ak uvidím niekde vo výpredaji kvety,tak to skúsim :))

škoda že som na také veci strašne nešikovna, lebo to vyzerá naozaj krásne

Krásný nápad jak na vlasový doplněk, super typ!:)
Mimochodem na blogu mi právě běží Ga, tak budu ráda pokud se zapojíš:)

vyzera to super, možno niekedy niečo také vymyslím, bolo by to super na fotenie 😀 🙂

pěkné! skvělé nápady máš :))

to vypadá moc hezky! V TESCU nedávno měli zlevněné takovéto kytky, takže mám nakoupeno :3 🙂

http://www.mysocialshake.blogspot.com

Leave a Reply