shorts, t-shirt: H&M necklace: newyorker belt: house flats: vintage and D.I.Y.  flowers: kik
Mademoiselle Iva lookbook No 200

Veľmi sa mi páči trend “kvety vo vlasoch”. Hlavne čelenky. U nás mi to príde trošku netradičné, neobyčajné a hlavne originálne. Dlho rozmýšľam, že si jednu kúpim. Páči sa mi strašne veľa v obchode sashe, síce sú trošku drahšie, ale zainvestujem, prípadne si ju vyrobím sama. Jediné čo ma hnevá je počasie. Je to úplne od veci, keď budem naobliekaná (3 vrstvy) a na hlavu si dám pestrofarebné kvety “je tu jar” (resp. leto). Tak som si zatiaľ tento môj “sen” splnila prostredníctvom dňa detí. V práci som zorganizovala pre deti zamestnancov kreatívne dielne a celý priestor vyzdovila v štíle Hawai 🙂 Chlapci dostali na krk havajské kvety a dievčatá čelenky. Všetkým sa to páčilo a ja som mala konečne kvety vo vlasoch :))))

Outfit:
Zvolila som modré šortky z H&M, ktoré som si kúpila minulé leto a verím, že ich toto leto oblečiem inak ako s čiernymi hrubými pančuchami. Ďalej som si obliekla voľné čierne tričko s krátkym rukávom, čierne balerínky, hnedý opasok a náhrdelník “smajlík”, ktorý je môj najobľúbenejší (aj keď je z jednej strany celý čierny, neviete ako sa da čistiť bižutéria?). Pôvodne som si chcela dať farebné šaty, veď predsa len išlo o detskú akciu, ale bola mi zima, takže som skončila v tomto. Samozrejme si kolegovia a kolegyne neodpustili uštipačné poznámky “ty máš leto”? alebo “ty máš šortky”? a podobne. No mňa už naozaj nebaví nosiť rifle a nohavice. V outfite som sa cítila veľmi dobre a pohodlne.


D.I.Y. tip:
Čelenka s kvetmi sa dá ľahko vytvoriť aj vlastnými silami. Potrebujeme čelenku, umelé kvety a tavné lepidlo (v pištoli) a trošku fantázie. Kvety sa dajú kúpiť úplne všade od supermarketov, cez papiernictvo až v kvetinárstve. Tavné lepidlo zakúpite v umeleckých potrebách alebo ja som si kúpila v akcii v kauflande (aj náplne). Ak nájdem pekné kvietky, tak si jednu vyrobím ak nie tak si kúpim na sashe a podporím tvorivého človiečika 🙂

You May Also Like

5 comments

fantastic. i love flowers in the hair. really suits you.
happy monday!
maren anita

FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

jeeej mas super napady. 🙂

Sluší ti to a nápad super

Skvely napad s tou celenkou, jarní, svěží, krása:)

Krásna :)) Páči sa mi ako oživuje tak bežný a tmavý outfit.
Ja som práve na blogu zverejnila návod na kvetinovú čelenku, ktorú som si vyrobila. Ak chceš, príď sa pozrieť :))

http://crystal-people.blogspot.sk/2013/06/diy-flower-headband.html

Leave a Reply