style: Karolina Kurková

Nedávno, som našla na FB ponuku na spoluprácu s portálom drbem.cz. Je to nový portál, kde hľadali nejakú blogerku, ktorá má rada módu a hodnotila by outfity. Pravdepodobne bude zakaždým hodnotiť outfit niekto iný, takže máte šancu aj vy. 

Požiadavka od portálu bola jasná. Zhodnotiť outfit na priloženej fotografii a nájsť lacnejšiu verziu jednotlivých častí oblečenia resp. ako by si čitateľky mohli vytvoriť podobný outfit. Toto je fotka, ktorú som hodnotila:
Ide o Karolínu Kurkovú. Moje hodnotenie nádjete TU. Síce bolo o polovicu dlhšie, no oni potrebovali skutočne len zhodnotiť outfit a nie hodnotiť to ako pobúrila verejnosť svojimi šatami s potlačou zbraní. 

"Karolína Kurková si na prechádzku v New Yorku obliekla šaty s potlačou zbraní, za čo si vyslúžila veľkú kritiku od verejnosti.  Šaty sú krásne, ale oblečené vo veľmi nevhodnom období, tesne po útoku v Bostone. Odhliadnuc od udalostí a potlače šiat, sa pustím do hodnotenia celkového outfitu.
Krátke šaty s dlhým rukávom pochádzajú z dielne návrhárky Nili Lotan.  Šaty Karolína vhodne doplnila čiernymi členkovými čižmami a kvalitnou kabelkou. Celkový outfit pôsobí veľmi pohodlne a kožená bunda mu dodáva správny „drsný“ vzhľad. Pozitívne hodnotím aj výber slnečných okuliarov, ktoré sa Karolíne veľmi hodia." 

 ... ako by ste zhodnotili outfit vy? 


 

3 komentáre:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)