shoes and fabrics


Topánky značky OX HORM, na Slovensku menej známej, som si doniesla až z Číny :) OK sranda bokom topánky som si kúpila opäť v čínskom obchode, stáli 9,60 €. Bola to láska na prvý pohľad. Ten vzor, zapínanie okolo nohy, 0,8 cm opätok cez celú pätu (normálne sú na topánkach také oválne opätky a vzadu sa vám zoderú ani nie za mesiac), zlaté vnútro... no nemohla som ich nechať v obchode. Také isté mali aj v čiernom, ale nemali už moju veľkosť. To vôbec nevadí, veď svetlé topánky vynosím viac ako čierne. 

Tieto krásky mi budú robiť spoločnosť na pondelkových ing.štátniciach spolu s novými šatami z látky, ktorú som si kúpila v lete pred 2 rokmi. Tejto, druhá v poradí a aj návrh mám už nejaký ten rok sketch :).Takže nakoniec nepôjdem v týchto, možno na promócie ak sa pošťastí :) Vedeli ste, že picasa dokáže urobiť toto kiež by som vedela ja takto kresliť, ale raz určite :) 

Včera som bola aj v second-hande. Objavila som nový na námestí, vraj tam už sú nejaký ten rok, ale ja som tam bola prvý krát. Majú tam naozaj krásne veci a vôbec som sa necítila ako v second-hande, len bol trošku drahší. Nakoniec som si kúpila, v inom sekáči, červené riflové šaty veľkosti L, a zelenú maxi sukňu takisto L (pripomínala mi sukňu z kroja). Tí čo ma sledujú už dlhšie vedia, že som nekupovala tovar ale materiál t.j. látky. Veď riflovina za 1 EUR to nekúpim nikde. Chcela by som buď klasickú riflovú suknu alebo šortky :)

4 komentáre:

 1. Sú veľmi pekné! Obdivujem tvoje krajčírske vlohy. Môj šijací stroj odpočíva už roky niekde v pivnici a pri každej jej návšteve príde manžel hore do bytu hromžiac, že mi ho predá, vraj načo nám je :o) Raz som do polnoci šila tašku, aj tom som po dokončení diela zistila, že uši som prišila naopak :o) Tak som ju do jednej v noci opravovala :-D
  Držím palce na štátniciach. Zvládneš to!
  www.isabelle.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty jsou dokonalý !:)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)