D.I.Y.: gift wrap
Eliška oslavovala 2 roky, neskutočne to letí. Pamätám si ako som ju držala vo vankúšiku a ona si spokojne  spinkala. Teraz veľa rozpráva, mama musí prekladať, lebo často nerozumiem, behá, všetko nám vysvetľuje :) Kedže hračky dostáva od každého, my sme jej kúpili červené šatôčky s bielymi bodkami, kvietkovaný top na gombíky a drevené skladačky. Už dávno som si všimla, že akosi sa jej viac páči oblečenie ako hračky, môj človek. Možno raz budeme chodiť spolu nakupovať :) 
Rozhodla som sa, že si baliaci papier na darček vyrobím sama. Neviem už presne kde (web) , ale videla som podobne zabalený darček, len tam boli čierno-biele fotky. Kedže išlo o 2 dieťa tak som zvolila farebné. OK ona z toho nemala vôbec nič, ale jej rodičia akí boli happy :)


POTREBUJETE:
na baliaci papier
- aspoň 20 minút času
- dva papiere A3
- farebnú tlačiareň :)
na dokončenie darčeka
- lepiacu pásku
- špagát na previazanie
- niečo čo zabalíte (najlepšie darček :))
- niekoho koho obdarujete

POSTUP:
- kedže teraz máme asi všetky všetko v digitálnej forme, tak si len sadneme si za PC a tvoríme, až kým sa nám baliaci papier na darček bude páčiť :)

zvyknete baliť darčeky do klasických baliacich papierov alebo používate darčekové tašky? Vytvorili ste už niekdy vlastný originálny obal na darček? Ja som naposledy vytvorila vianočné darčeky KLIK :)
prajem Vám krásny deň a viac D.I.Y. nájdete TU

2 komentáre:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)