Budapest shopping


Ako som už spomínala v Budapešti po fashion a shopping stránke nič moc. Jediné čo ma zaujalo bolo tričko v prepočte asi za 3 eura z re-reserved (konečne také, ktoré nepresvitá) náramok a sada náušnic za 14 eur (spolu). V tropicariu som si kúpila sádrovú modrskú hviezdicu za pár centov a spokojná odišla domov :) Samozrejme tam boli tie isté obchody ako u nás, ale tak to si môžem kúpiť aj tu, cena bola rovnaká aj tovar bol úplne rovnaký. 

Mám taký zvyk, že si vždy z nového štátu alebo mesta donesiem šatku, ale tu sa naozaj nedalo vybrať. Všetky boli tmavé a divné, no mala som pocit ako keby tam zaspali dobu a to už nehovorím o tom, že šatky som našla len v H&M a ešte jednom obchode, oni ich tam asi nenosia. Netuším. Veď som tam nešla nakupovať, ale spoznávať :)

12 komentárov:

 1. ja som bola práveže dosť prekvapená v Budapešti, ako z tovaru tak aj z cien. pretože čo sa týka Zary , H&M....ceny boli veľa krát nižšie až o 50% ako u náš. Kamarátka si kúpila nohavice za 18€, ktoré u nás stáli 29,95 (alebo viac??). dokonca aj oveľa viac tovaru a výber veľkostí ako u nás.
  majú tam aj MAC, ktorý u nás nie je a aj niekoľko bižutérií, čo u nás nie. len ja som vtedy nebola za nákupmi, takže som nebola pripravená, ale myslím, že v období zliav sa to veľmi oplatí.
  a naušničky sú fajn ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mozno som len bola v zlom shoppingu, lebo aj priatel tvrdil ze to odlahlá čast ... tak ale ako som písala skôr som sa zameriavala na pamiatky je mozne ze mi aj niečo uslo :)))))

   Odstrániť
  2. jasné :) však ani ja som nebola cielene nakupovať, len to, že sa mi to "priplietlo" do cesty.

   Odstrániť
  3. V Budapesti je fajnovo. bola som tam uz viac krat s partiou, prenajmeme si od jedneho chalana sukromny byt v centre za smiesnu sumu a je to najviac :)
   Inak co sa tyka toho MAC-u, ak si dobre spominam, je lacnejsi ako vo Viedni :)

   Odstrániť
 2. wow!úžasné náramky a náušnice)
  do budapeště jsem se vždycky chtěla podívat ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak tomu žlutému triku dávám velké šance! :-)

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tie prvé tri veci sú úplne nádherné a niektoré náušice tiež pekné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jé ty náušnice všechnyjsou krásný!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jeeej, aj ja si nosim satky :) Nausnicky krasne vsetky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Parádne vecičky, mne sa páčia ! :) Čo ja by som dala za peniaze :/ :D

  GIVEAWAY on my blog

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Náramek je skvělej ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)