Vonku je zima, zima, zima. Hlavne, že som si nechala všetky nohavice skrátiť nad členky. Hmmm, jediné dhlšie mi zostali čierne, tak teda do chladného počasia dostali zelenú. Ako vidíte počasie sa odrazilo aj na mojom tmavom outfite. 

pants, shoes: H&M t-shirt, bag: re-reserved blazer: Ivana Klepáčová necklace: house, tally weijl

Čierne nohavice som doplnila svetlým pastelovým žltým tričkom a čiernym sakom s jemným pásikom a šálovou fazónkou (to som na sebe mala oblečené len von, nebola som celý deň black woman). Semišové topánky na opätku nebola až taká správna voľba, hlavne keď pršalo, ale prežili to a sú stále medzi nami.  Ako doplnky som zvolila zlaté náušnice a farebné náramky v pastelových farbách. Be happy v žlto-zlatej a zelený (červený tvorí moju súčasť úž dlhé roky). Možno ste si všimli, možno nie, ale kabelky veľmi neriešim. Mám ich doma síce veľa, ale nosím len dve. Jednu veľkú “do práce” a druhú menšiu “na voľné dni”.

T-SHIRT


Z trička som nadšená 🙂 Už som spomínala, že som si ho doniesla z Budapešti, kúpila som ho v reserved v prepočte za cca 3 eurá. Má krásnu jasnú farbu , má predĺžený strih, čo mi maximálne vyhovuje. Vpredu kratšie vzadu dlhšie. Na vrchnej časti je našitý (asi) jemný tyl, ktorý tričko ešte viac oživuje. 
Využijem ho aj ku kvetovaným nohaviciam či už bielym alebo čiernym a takisto sa hodí aj k jeanom. Pod tričko je samozrejme nutné nude underwear. Je to druhá žltá vec v mojom šatníku. Myslím, že som urobila dobre, že som si ho kúpila a tým oživila ešte viac môj šatník.

You May Also Like

7 comments

Páni moc ti to sluší a to pozadí je super!

fantastic. love your look.
visit me if you have a sec.
happy weekend.
maren anita

FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

vyzeráš skvele! a žltú zbožňujem, to tričko je super 🙂

Krásný 🙂 Líbí se mi ta jednoduchost a čistota 🙂

v jednoduchosti je krása 🙂 nádhera 😉

Ahoj Ivi, taky mě to počasí k barevným kombinacím zrovna nepobízí, ale ty jsi to vyřešila nadmíru elegantně. Tričko z Pešti je krásné, i já jsem fanynkou tohohle střihu 😉 Tak snad se to počasí už brzo zlepší.

tohle provedení se mi líbí, teď nedávno jsem si takové koupila v KIKu 🙂

Leave a Reply