one-piece swimsuit

Bez ramienok


Takýto druh plaviek sa mi veľmi páči, ale skôr na dievčatách, ktoré majú malé prsia (hlavne kvôli tej mašle, ktorá prsia zväčší). Na sebe si ich vôbec neviem predstaviť, určite by som bola z toho nervózna (že nemajú žiadne ramienka), ale inak sú vyzerajú krásne. 

Na jedno ramienok


Takýto druh plaviek takisto lichotí môjmu oku, ale opäť neviem si ich predstaviť na sebe. Viem si ich predstaviť na nejakej žúrke na jachte k tomu dlhá košeľa, veľký klobúk a okuliare. Jednoducho pre slovenské kúpaliská tieto plavky neboli stvrorené :)

Retro

Retro plavky sa mi naozaj len páčia, nič viac :)
Ja som si kúpila ...

swimsuit: F&F 17 EUR

Tak dlhé pátranie (už od minulého roka) skončilo. Síce som chcela jednofarebné plavky, no netušila som, že skončím pri čiernych. Na farebných vpravo, mi vadilo, že boli zo zadu čierne. Vyzeralo to zvláštne, aj keď spĺňali takmer všetky druhy opísané vyššie. Sú celé, pôsobia retro (lebo tie farby kvietkov) a  ramienka sa dajú odnímať.  Plavky sú mierne nariasené cez brucho a majú pevné košíky. V plavkach nemám asi ani jednu fotku (ani z detstva) a ani nikdy mať nebudem, takže musí postačovať aj táto z kabínky :)

Určite sa pýtate prečo celé plavky ... hmmm ... ja na slnku aj tak dlho nemôžem byť (moja slávna oslabená imunita), nohy si môžem opaľovať aj v takýchto plávkach, brucho nikde neukazujem takže som sa rozhodla pre celé plavky, len teraz si nie som istá či som s tou čiernou urobila dobre :)

6 komentárov:

 1. jeeej,tie s mašľou sú nádherné,dokonalé :) čierny by som si asi nekúpila,ale vyzerajú skvelo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Takový styl plavek se mi líbí, ale potom se blbě opaluje..:D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som si kúpila tiež v F&F skoro rovnaké ako tie kvetované ale v čiernobielom a za 4 eurá myslím :)

  Oasap GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. kde ty bereš vždycky tak krásné kousky? :) plavky v celku mám ráda, chci se po nějakých určitě mrknout a F&F koukám bude dobrá volba :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)