new in: walletswallets: Carpisa

... neodolala som, hlavne tej s retro zapínaním.

Hnedá so zlatým zapínaním - bola v zľave (ako asi všetko čo si kupujem) stála cca 3 € a bola to láska na prvý pohľad. Peňaženku využívam hlavne cez víkendy, pretože cez víkendy nosím malú kabelku s minimom vecí a keď tam vložím moju "každodennú" peňaženksu tak zabere 3/4 miesta. Takto sa mi tam zmestí aj foťák, okuliare a kopu iných vecí :)

Fialová - takisto v zľave cca 2 €. Túto som si kúpila hlavne z toho dôvodu, že keď si zoberiem mini kabelku (ktorú nosím raz za uhorský rok) nezmestí sa mi tam moja "každodenná" peňaženka. Väčšinou ani nepotrebujem všetko čo v nej mám. Sú to naozaj príležitosti kedy mi stačí občiansky, zdrav.karta a plat.karta + nejaké peniaze v hotovosti (ktoré aj tak nebudem potrebovať) a nepáči sa mi keď mi to všekto lieta po kabelke. Takto je to pekne všetko pokope a nezabere veľa miesta :)

Zvyknete nakupovať v Carpisa? Ja hlavne keď sú zľavy, vtedy sa tam dá super nakúpiť. Nekupila som si len tieto peňaženky, ale aj cestovnú sadu s takými malými plastovými flaštičkami a zdá sa mi, že aj dve kabelky, o ktorých som písala TU. Už to bolo dávno, ale tieto dve krásky som Vám zabudla predstaviť :)

4 komentáre:

 1. krásne obe, ja nikdy nenatrafím na zľavy v carpise :-)) Ale mám odtiaľ zatiaľ len jednu kableku, no vždy tam obdivujem tie nádherné kabelky na ktoré bohužiaľ nemám :-D


  http://liveinfoxworld.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem úplně posedlá peněženkama.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pekné ja som skôr na väčšie ale na drobné super :)

  sisablog

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)