dotted blouse from H&M and new flats


jeans: newyorker shirt: H&M flats: new from lokal store bag: re-reserved sunglasses: from Paris necklace, bracelet: House Mademoiselle Iva lookbook No 187

Za polročnú prácu som sa odmenila - zašla som do obchodov ehm kúpila som si balerínky (v čínskom ako vždy) tieto som ani nemusela upravovať sú samé o sebe  zaujímavé za 9 EUR, blúzkou z H&M v zľave za  10 EUR a náhrdelník z house v zľave za 1,50 EUR. Outfit som doplnila starými jeansami a hnedou kabelkou.  Tie nohavice som nemala na sebe rok a urobila som chybu že som dôverovala sama sebe, že som ich odložila v dobrom stave :) Kdežeeee boli vyťahanéééé a zišlo by sa ich aj oprať, no nevadí aspoň som sa poučíla. Košeľa je veľmi príjemná a konečne sú aj gombíky dobre rozmiestnené. Viete keď vám to prsia skôr odhaľuje ako zahaľuje. Ráno som mala pončo, ale poobede bolo asi milión stupňov, takže skončilo v kabelke :) Fotky sú z hradného areálu v Banskej Bystrici, krásny však :)

9 komentárov:

  1. ♥ krásný!!! moc ti to sluší :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ta kosile je skvela!!puntiky mam rada:)
    krasny vikend
    http://sienastyle.blogspot.it/

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Sluší ti to, líbí se mi balerínky)ú

    OdpovedaťOdstrániť
  4. blúzka najlepšia na svete!!!
    a čínske sú celkom fajn, síce veľa z nich jedna sezóna (ale tak ešte horšie to je s obchodmi ako napr. Gate, po ani nie 2 mesačnom nosení- ani nie každý deň sa mi odtrhla podrážka a aj boky), ale niektoré aj dlhšie vydržia. sama mám s čínskeho obchodu asi 4 balerínky za mesiac , za 6 eur a pod. no nekúp to ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  5. mňa ten hrad hneď veľmi zaujal :)
    a košeľa, topánky aj kabelka sú krásne :)

    OdpovedaťOdstrániť
  6. košeľa je úplne krásna! :) vymeň so mnou za....mmmm... :D

    OdpovedaťOdstrániť
  7. Tak to košile je dokonalá, taková roztomilá :-) puntíky mám ráda!

    > Na mém blogu probíhá giveaway, budu moc ráda, když se zapojíš :-)

    http://chi-c-oco.blogspot.cz/2013/04/giveaway.html

    OdpovedaťOdstrániť
  8. Veľmi pekné balerínky.Škoda,že mne žiadne nie sú dobré.A toto miesto je moje obľúbené.Minule som tam fotila a prihovoril sa mi taký opitý pán,to "milujem" :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)