Vogue: from colleague (gift)
Fashion: ševt

Okrem všetkých vecí, ktoré milujem a už som spomínala v príspevkoch, milujem ešte aj zápisníky. Všetky! Malé, veľké, riadkované, kockované, s gumičkou, s magnetom, či je to už zošit, alebo v tvrdých doskách, so špirálov. Mám ich doma asi 15 kusov a používam  jeden 🙂 Vždy keď si ich kupujem tak si poviem “tento bude na francúzštinu” alebo “tento bude na moje myšlienky” alebo “tu si budem robiť poznámky z porady”. Nakoniec mi je ľuto “zničiť” ho na nejaké nové slovíčka alebo škrtance z porady (veď viete DONE, VYKRIČNIK, PRIORITNE atď) takže nakoniec všetky skončia krásne neporušené v poličke a ja sa z nich teším. Niektoré si kupujem pod zámienkou, že si tam budem lepiť fotky z výletov aj s poznámkami. Ale už som príliš zlenivela (strašné).
Pred pár rokmi som si zvykla kúpiť obyčajný zošiť a vrchný obal som si urobila sama. Z výstrižkov z módnych časopisov, časopisov o cestovaní, citátov, zo všetkého čo ma zaujalo. Doma som našla jeden veľký A4, ktorý je o výlete do Paríža, ktorý som absolvovala pred 2 rokmi. Je tam plno fotiek, lístok z metra, letenka, obal z haribo cukríkov z Disneylandu (stále vonia). Ale ako tak rozmýšľam asi sa predsa len vrátim k D.I.Y. a vytvorím si ďalší z tohtoročného Paríža :)))) 

You May Also Like

6 comments

Zápisníky, denníky, a všetko toho typu → moja závislosť. Tie tvoje sú fakt krásne 🙂

http://eeverywomen.blogspot.sk/ pozyvam na moj novy blog a dufam ze si na nom nejades aj niečo pre seba 😀
uzasne veci 🙂

krásny je!

Tento komentár bol odstránený autorom.

Tento komentár bol odstránený autorom.

Jeee ten bílý je opravdu krásný! Shodou náhod, jsem si dneska jeden zápisník taky vyrobila. Mám ho na blogu, tak kdyby jsi měla zájem, tak ho můžeš omrknout:)

http://chiclifebyt.blogspot.cz/

Leave a Reply