coat: Ivana Klepáčová
dress: Ivana Klepáčová
bag: carpisa
belt: re-reserved
shoes: vintage (úplne nepodstatné)
Mademoiselle Iva lookbook NO 173
Môj deň začal vynikajúco už hneď ráno. Namiesto nepríjemného zvonenia budíka ma zobudili slnečné lúče a štebot vtákov. Bolo to také zvláštne, mala som pocit, ako keby som sa zobudila uprostred rozprávky. Hneď ma to “donútilo” usmiať sa 🙂 Povedala som si “dnes bude super deň” A aj bol. Akýkoľvek problém som vyriešila s úsmevom a z ničoho som si nerobila ťažkú hlavu. Veď keď to nestihnem dnes, tak to urobím zajtra. Takisto som konečne dostala odpoveď aj na diplomovú prácu. Síce nebola veľmi pozitívna, ale aspoň viem ako mám ďalej pokračovať. 

Dnes som konečne vytiahla fialový kabát. Na jeseň som si ho veľmi neužila, pretože sa rýchlo ochladilo a rovno som vhupla do zimného. Obliekla som si pohodlné šaty a farebné bodkované pančuchy.  Normálne mi bolo ľúto, že v kabáte nemôžem sedieť v kancelárii.  Je veľmi príjemný na dotyk. Tešila som sa kedy bude 17:00 a ja si budem môcť obliecť. Kabát ste mohli vidieť TU a šaty TU.

Fotky nič moc aj napriek vyskúšaniu asi všetkých profilov. Pozabudli sme sa trošku na vyprážanom syre a opekaných rezancoch …. takže sme stihli tak jedine zapadnuté slnko a šero. Nezväčšujte si fotky a všetko bude OK :)))) …. inak kúpila som si kabelku, ale o tom nabudúce …. 

You May Also Like

4 comments

Suprová kabát! Nechceš se vzájmně sledovat?:)

Vik Ladyla

Great colour!!! Love your drawings on the right side! Kiss,Paolo

Moc ti to sluší 🙂

Ten kabát je úžasný, určitě jsem ho už chválila 😉

Leave a Reply