What I bought in Germany ... part 3 (last one)
... a posledná časť
Laky P2 - sú super, mám ich veľmi rada a ešte sú aj cenovo dostupné jeden stojí cca 1,50€ až 1,90€ Kúpila som si dva na regeneráciu a posilnenie nechtov a dva farebné. Ten ružový vyzerá lepšie vo flaštičke ako na nechtoch. Je brutálne cukríkovo ružový a nechty potom vyzerajú ako umelé. Fialový je podobný ako ten od Chanel, len neobsahuje trblietky a má v sebe viac modrej.  O týchto lakoch som už písala TU.

Štetce som už potrebovala ako soľ. Moje boli zničené. Kúpila som si overené, ktoré poznám a som s nimi spokojná. Na tekutý make-up Balance, na púder catrice a lícenku tiež catrise. A ešte aj klieštiky na mihalnice. Tieto sú divné ale pekne vytáčajú riasy. Sú dosť ťažké, ale nevadí :)

Diár na rok 2013. Viem, že som písala, hovorila, prehlasovala, že tento rok bez diára, ale tomuto sa jednoducho nedalo odolať. Pariser chic agenda 2013 v 50% zľave. Síce je v nemčine ale to mi vôbec neprekáža. Diár má rovnaký obal ako kniha "so šarmom parížanky" a aj rovnakú grafiku a design. Krása, nádhera ♥

7 komentárov:

 1. také cukríkové zbožňujem, bohužiaľ nikde nemajú nikdy tie správne cukríky! a diár je krásny a vo vnútri môže byť tiež zaujímavý.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ta kniha je supr :)

  independent beauty blog by she.is.the.one

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super si nakupila :) tie laky sa mi vaelmi pacia..vlastne vsetko, co si nam ukazala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Oh môj bože!!! Ten diááááááár ♥ ♥ ♥ Je prenádherný :)

  Pozývam na Giveaway ktorá prebieha u mňa o krásne sako Gai Mattiolo: http://spwfashion.blogspot.sk/2013/02/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nasjkôr som si myslela,že si si kúpila knihu aj v nemčine :)) fakt krásne veci si tam pokúpila

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Beliance vůbec neznám :) kde je prodávají? ten diář je skvělý! ukážeš nám i jak vypadá uvnitř? :) v Německu se dají sehnat opravdu krásné diáře, také je tam často kupuji.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. http://mademoiselleiva.blogspot.sk/2013/02/pariser-chic-is-not-pariser-chic.html pači sa nafotene :))

   Odstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)