What I bought in Germany ... part 1


Rozdelím to do viacerých častí, lebo je toho dosť a nemám všetko ešte odfotené. 

Blúzku so zlatými gombíkami a ozdobou na golieri som kúpila v obchode ZARA, takisto aj topánky. Bola zlacnená z 34,99€ na 16,99€. Veľmi sa mi páčila a mali moje číslo - brala som to ako znamenie. Takúto látku by som nikde nekúpila. Sú na nej rastlinky  a kvietky naozaj krásna. Materiál je veľmi príjemný pripomína satén (ale určite to nie je satén).Gombíky sa strašne ťažko zapínajú ale to nevadí budem si ju obliekať cez hlavu :)

Druhá blúzka bola zlacnená z 39,90€ na 8€ skoro som odpadla. Je to síce 38 t.j. o dve čísla väčšia ale neodolala som strihu ani látke. Krásne farebné bodky na bielom podklade. Na chrbte je zlatý dlhý zips. Strih je s peplumom na konci. No krása. Značku som si nezapamätala. Určite Vám ho nafotím v outfite, len ju musím trošku zúžiť aby bola nositeľná. Viem blbá fotka, ale mne išlo opäť o látku :)

Topánky o tých som vám už písala. Boli zlacnené z 24,99€ na 9,99€. Kúpila som si ich v čiernej aj bordovej. Čierne majú strieborné ozdoby a bordové zlaté. Tieto topánky milujem sú veľmi pohodlné a elegantné. Hodia sa aj k nohaviciam, sukni či šatám. Mala som čo robiť aby som odišla "len" s dvoma topánkami a nekúpila si ďalších trojo na ktoré som mala zálusk. Nemecko ďakujem za skvelý nákup :)))


14 komentárov:

 1. Takú istú košeľu som si objednala z Choies :) Btw. krásne úlovky.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všetko je nádherné :) Skvelý nákup

  OdpovedaťOdstrániť
 3. oh great. good to know you find this amazing pieces in my county :)
  i think berlin is the best place for shopping :)
  lovely greets
  maren anita

  FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jaj, tak se těším na ty slibované outfity ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tá prvá blúza s kvetinkami je nádherná, dobre si nakúpila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. nádherné,máš perfektný vkus,všetko sa mi veľmi páči :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Úžasné botečky. Dnes jsem viděla za výlohou podobné v nude barvě. Vypadá to, že mi to nedá a zítra tam pro ně poletím...

  OdpovedaťOdstrániť
 8. krásné věci a úžasné krabice:), http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. tú rastlinnú som mala vyhliadnutú odkedy som ju prvý krát uvidela v novej kolekcii ale v zľavách som ju už nenašla :/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)