new outfits for my wooden dolls


už sa mi nepáčili pôvodne outfity a nevydržala som písať diplomovku dlhšie ako 5 hodín, potrebovala som pauzu ... tak som siahla do spodného šuplíka so stuhami, umelými kvetmi a ozdobami, ktoré používam na balenie darčekov prípadne, v ktorých som ja dostala zabalený darček a tri resp.dva nové outfity sú na svete :) v červenom je Hugo, v hviezdičkovom Jacqueline a vo fialovom Coco....ale inak som celkom v poriadku, len sa občas potrebujem realizovať ... taaak a môže prísť jar ...  dnes tak krásne svietilo slno no normálne mám chuť obliecť si zajtra môj prechodný fialový kabát TENTO ale asi ešte nie je dostatočne teplo, tak ešte chvíľu počkám :)

7 komentárov:

 1. mne to príde strašne vtipné,keď je to Hugo,ale obliekaš ho ako keby to bola Huga :)) Skvelá rodinka,Jacqueline má dokonalý outfit

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hugo sa hľadá haha :DD mne je to tiez vtipné ale mám vysvetlenie
   ja som tu babiku pomenovala podla mena v kalendári kedy som si ju kupila a v kalendári bol Hugo ... a v obchode mi povedali ze je to muž, tak je to Hugo ... aj moj notebook by sa mal volat asi mužskym menom ked je to ten notebook ale vola sa Giselle :)
   verím, ze ked budem vymyslat meno pre svoje deti tak to nedám podla prvého čo mi napadne :D

   Odstrániť
 2. milé spestrenie dňa :) ja som už v pohode vytiahla prechodný kabát a je mi v ňom akurát :)

  Some people want...fashion!

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)