new in: bags


Dva nové kúsky. Kabelky z obchodu Carpisa. Väčšia zlacnená z 35€ na 7€ a druhá menšia čierna zlacnená z 35€ na cca 15€. Nekúpila som si ich v jeden deň myslím, že je medzi nimi rozdiel týždeň (teda nič moc, ale tak no). Kabelky som nikdy veľmi nekupovala, vždy som mala jednu na leto a jednu na zimu, ale jednoducho som maximálne vystresovaná z diplomovky, tak sa občas odmením :)

Tá "hnedá" je vlastne škoricová s veľmi zaujímavým vzorom. Sú na nej farby: zelená, škoricová, oranžová, bordová a zlaté pracky. Na prvý pohľad mi pripomínala starú mapu sveta neviem prečo. Mali ju asi v piatich rôznych typoch. Na plece, cez plece, do ruky, so zipsom, bez zipsu, veľkú, malú. Je taká akurát. Vojde sa tam všetko čo potrebujem a ostatné zbytočnosti, ktoré so sebou vláčim len preto "keby náhodou" a zmestia sa do mojej veľkej kabelky, nechám jednoducho doma. Perfektne sa hodí k mojej zelenej "army" vetrovke, ale aj ku kabátu. Je to presne ten chýbajúci kúsok do môjho šatníka, ktorým veľmi rada rozbijem príliš zladený outfit (neviem či som sa dobre vyjadrila, čo som tým myslela).

Čierna je takisto zaujímavá. Je menšia, tak do mesta na rande s kamoškami. Malá peňaženka, vreckovky, zrkadielko, balzam, mobil a foťák. Je takisto na zips ako škoricová. Okolo predného dielu má malinké strieborné ozdôbky, neviem ako sa to presne volá ale sú to také pyramídy. Sem sa naozaj zmestia len potrebné veci a zvyšok "keby náhodou", jednoducho nebude žiadne náhodou, musí zostať doma. Je veľmi pevná, takže sa nedá ani roztiahnuť :) Túto kabelku nosím skôr len ku kabátu, prípadne keď mám sako. 

tak čo myslíte dobre som nakúpila?

8 komentárov:

 1. dokonalá fotka aj super kableky ;
  aj mne pripomína mapu :))

  je u mňa GiveAway alias pozvánka ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta fotka je boží ! Hnědá kabelka je boží ! :)
  Určitě jsi dobře nakoupila ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Líbí se mi obě :) A ta fotka je super! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jeej,krásne kabelky a ešte krajšia tá drevená rodinka za tebou :))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)