blue & gold

necklace: camaieu


... išla som na obedňajšiu prestávku. V tom som si uvedomila, že mám na sebe košeľu, ktorá má cca 2 roky. Mne osobne to nevadí, len mojou hlavou prešla táto myšlienka. Kedže som nebola veľmi hladná, tak som zamierila do obchodov. Od kedy je H&M aj v našom meste chodím tam nerada, hlavne preto, že tam vidím vždy nejaké baby z našej práce, a potom chodíme ako dvojičky (teda ešte sa mi to nestalo ale skôr všetky chodia v jednom štýle). Takže H&M som obišla. Zašla som do Camaieu, a tam som si prišla na svoje. Milujem ich zemité, tlmené farby. Ale aj ostatné výraznejšie farby nie sú až také výrazné sú také iné ako v ostatných obchodoch. To by ste museli vidieť. Povedala by som, že camaieu je špecifické hlavne farbami. Kúpila som si sveter na malinké gombíky, pieskovej farby. Konečne, dlho som taký hľadala!! na šaty, na bluzky no tešim sa z neho. A potom pri pokladni (samozrejme kde inde) som objavila tento náhrdelník (foto). Povedala som si: "Modrý?!" veď také nič nemám. Bol síce trošku drahší, ale niečo mi hovorilo, že modrá je dobrá :) tak som si ho teda kúpila. Takže toľko z môjho denníka, časť obedňajšia prestávka :))) Krásny deň prajem!

19 komentárov:

 1. Náhrdelník je krásny.
  Ináč,teraz sa prosím ťa nenahnevaj,ale keď čítam tvoje články,tak poväčšine z nich mám pocit,že ich píšeš narýchlo. Cítiť to aj z gramatiky a zo štýlu písania.Dosť ma napr. vyrušuje to,že vynechávaš čiarky.Niekedy mi to pripadá tak,že aspoň,aby niečo bolo napísané.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to pravda
   clanky písem vzdy v stese lebo mam toho vela, ale kto nie, vsak? viem čo chcem napsíat ale často neviem ako resp. mám taký zvyk z práce, keď píšem články a bleskovky, že si najprv napíšem všetko čo chcem do textového dokumentu a potom začnem vymazávať. Lenže tu sa mi to často nechce, píšem, píšem a nechce sa mi vracať späť a opravovať a presúvať logicky vety :) idem si pozriet tie chyby a opravit aby to nerušilo. Aj keď na druhej strane ja čiarky a veľké písmená dosť ignorujem. Keby som mohla tak moje meno píšem s malými písmenkami. A určite nič nepíšem len preto aby tam bolo niečo napísané. Len mám v hlave tisic myslienok, ktoré neviem zoradiť. Budem si davat vačší pozor :)
   pravdepodobne aj tento komentár je napísane divne a rušivo, ale to som jednoducho ja :)

   Odstrániť
  2. Veď som si aj myslela,že píšeš z práce a som rada,že si túto moju kritiku zobrala normálne :)

   Odstrániť
 2. Haha, to ani nehovor, u nás všetci nakupujú v Gate a v New Yorkeri a potom polovica mesta má tie isté kúsky. Navyše, kúpim si niečo a kolegyne sa spýtajú, odkiaľ to mám a o dva dni majú to isté minimálne dve baby. :D Ale už to ani neriešim :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. modrá je určite dobrá! oplatilo sa, je krásny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. najlepšie veci sa kupujú cez obednajšiu prestávku ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ten vyzerá dobre,ale ja by som ho nevedela nosiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. pekny clanok :) pozyvam ta na avon giveaway :) http://artjournalstories.blogspot.sk/2013/02/avon-giveaway.html#comment-form

  OdpovedaťOdstrániť
 7. strašne krásny náhrdelník ♥ ♥ ♥ http://twoinblack.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak ten je nádherný :)

  www.christinewait.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ten náhrdelník je skvelý. Veľakrát je kúzlo celého outfitu v doplnkoch :)
  http://www.margifashion.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Je to fakt, HM je hrozně profláklé... Náhrdelník je nádherný a těším se s čím nám ho předvedeš ;)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)