red


Kúpila som si nový dáždnik. Keď som ho dala do kabelky zrazu som všade videla červenú farbu. Dáždnik, púzdro na okuliare, rám na okuliaroch, peňaženka! Už to nie je jedinečné keď niečo hľadám. Viete po farbe :) Keď som hľadala peňaženku, inak v tej mojej kabelke stále len niečo hľadám, tak som vedela, že sa mám zamerať na červenú. A teraz? teraz vytiahnem najprv púzdro, potom dáždnik a samozrejme to čo hľadáte tak je posledné. Ale nevadí. Musím sa naučiť zapojiť aj hmat nie len zrak!! Aj vy máte nejakú farbu, ktorá prevažuje vo vašej kabelke?
Inak zajtra posledná skúška, všetky mám už spravené, a potom budem asi celý  nasledujúci deň spať!!  Už sa neviem dočkať.

8 komentárov:

 1. ten červený deštník je dokonalý!

  http://howimetfashion.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. V mojej kabelke vládne bordel :D Ale už som sa naučila zorientovať sa v tom chaose :) Mám tak napchatú tašku, že nikdy nič si v nej nemôžem nájsť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásnee :) červená je super :)
  tiež večne niečo hľadám v kabelke :D ale mám problém, lebo u mňa prevažuje čierna a tmavofialová :D .. mám napr obal na okuliare čierny a nikdy ho neviem nájsť, raz som vysypala celú kabelku, pozerala sa dnu a nevidela ho - ale on tam samorejme bol :D
  držím palce na skúšku, aj ja mám zajtra, ale žiaľ ešte vôbec nie poslednú :P
  Sue http://kuceravasue.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. klepi, a to ťa z práce púšťajú na skúšky? )) Ako to stíhaš, tsss :-)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nájdu sa aj takí zamestnávatelia, ktorí podporujú svojich zamestnancov v rozvoji :) skúška trvá 20 minút takže to mám vrámci obeda :)

   Odstrániť
 5. Ty brýle jsou úžasné :) Vše nej při zkouškách :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. haha, fakt to máš veľmi Červené :D
  ja mám skoro všetko čierne...
  gratulujem ku skúškam a držím palce! ;)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)