refashion: mini bodycon skirt from midi skirtOpäť som sa túlala po secondhande :) Mali akciu všetko za 1,50€ tak som tam s veľkým nadšením vošla a konečne som aj s veľkým nadšením odišla. Kúpila som si tri veľké sukne veľkosti 40 až 44. Všetci tie vešiaky obchádzali pretože tie sukne neboli až také vábne, ale ja som v nich hneď videla krásne nové mini skirts :)Táto ktorú na mne vidíte má farby šedá, tabaková, olivová. veď kde už zoženiete takúto látku? a ešte za takú cenu? Nikde! Zamilovala som sa do nej a hneď v sobotu som si ju aj ušila. S maminou pomocou, pretože som nemala trpezlivosť na napasovanie pásikov. Boli krivo zošité t.j. musela som ju celú vypárať a z dolnej časti vystrihnúť nový strih takže bolo to trošku náročné. Materiál je taký zvláštny neviem ho pomenovať, ešte v tom nemám jasne, ale pripomína mi elastický sveter, je to teplná látka. Tak ale nakoniec som to zvládla a mám novú mini sukňu, ktorá sa perfektne hodí k môjmu olivovému, metalickému saku (ktoré mám práve na sebe zajtra bude outfit post) :)

A ešte k látkam prvá a tretia sú naozaj nádherné. Tá tretia svetlá bude na leto má malinké kvietky a vrchná má vzor krásnej krajiny naozaj nádhera TU. Už sa na ňu teším keď ju budem nosiť pretože tá látka je naozaj nádherná. 

8 komentárov:

 1. vyzerá úžasne,teším sa na outfit a aj ďalšie sukne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podarilo sa ti to, tá mini suknňa je naozaj úžasná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. woow ty si na takéto veci úplne šikovná! mohla by si byť profesionálna návrhárka či šicka. ;) nádhera toto! pozdrav mamku ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jaj vy ste šikule,to je krásne až neuveriteľné a tie pančušky k tomu juuj

  OdpovedaťOdstrániť
 5. skvělý nápad! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)