dress & coat

dress: Ivana Klepáčová
coat: Ivana Klepáčová
necklace: stradivarius
boots: vintage
tights: F&F
Mademoiselle Iva lookbook No 164

uff ja chcem aby už bolo po skúškovom ... zbláznim sa ... síce mám už len dve skúšky, ale jedna je kontroling totálna teoretická nudná vec a druhá, kde mi profesorka už 2x vrátila prezentáciu, strácam silu. ale to zvládnem. A potom samozrejme ešte musím odovzdať prvú kapitolu diplomovky, to už mám urobené, ale stále mám pocit, že mi tam niečo chýba. Asi sa už na to vykašlem a odovzdám ju v takomto stave a potom si ju prerobím, veď tu mi ide len o kredity nie je to finálna verzia.
Inak od 24.1.2013 idem na dovolenku do Nemecka :) teším sa to bude ten pravý narodeninový darček uuuuu pôjdeme do hôr a dúfam, že aj na nejaký zámok,  alebo hrad a chcem ísť aj do Mníchova :) len aby som všetky skúšky urobila lebo ma porazííííííííí. Takže už len nakúpiť prudko športové oblečenie (nemám absolútne nič) ako oteplovačky, bundu a rukavice a môžeme vyraziť. 

7 komentárov:

 1. fajn kabátik, to je strašne super že si to všetko vieš spraviť sama :}}
  a uži si Nemecko!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. držím ti palce
  nádherný kabát aj šatočky :**

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Klepi, ani nevíš, jak tě s těmi zkouškami chápu a držím palce, aby ti to dobře dopadlo ;) Jinak outfit je bezchybný a hrozně ti sluší, pravá slečna podnikatelka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zas prekrásna! :) Neboj, ty to na 100% zvládneš, určite, nech zažiješ veľa krásnych chvíľok ;)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)