Zimná dovolenka si vyžaduje zimnú bundu. Klepi nemá žiadnu. Teda jednu ale to je skôr imidžovka a nie bunda, ktorú si zoberiete na hory a ešte vás aj zohreje. A keď bundu, tak aj oteplovačky a k tomu zimné topánky a rukavice. Super keď som si to celé spočítala tak minimálne 250€ a to som ešte nikde nebola. Takže padlo rozhodnutie POSTUPNE. Teraz si kúpim bundu, mama mi kúpi topánky (darček na narodky) a zvyšok vo výpredaji z ďalšej výplaty. Tento rok sa teda lyžovať nebudem, možno koncom roka, aj tak si netrúfam po 10 rokoch rovno na nemecké kopce. Musím začať niekde na menšom a rozpamätať sa ako sa lyžuje 🙂 Tieto tri krásky boli moje favoritky. V poradí akom ich vidíte. A keď sa na niečo zmotáte tak pochopiteľne nastanú známe komplikácie. Nemajú vašu veľkosť. Takže zo šedej s čiernym vzorom nebolo nič. Tak som teda zvolila fialovo-šedo-čiernu s milými vzormi.

Necítila som sa v tomto “outfite” práve najprirodzenejšie, čo môžete vyčítať aj z môjho výrazu. Samozrejme tie nohavice som si nekúpila boli príliš veľké. Vetrovka bola v zľave zo 60€ na 42€ a ma takúto kožušinku.

a ešte bonus … mala som zálusk na túto krásnu bundu (dole) … naozaj nádherná, neuveríte ale objavila som ju v detskom oddelení s nápisom 13-14 rokov. Porovnala som ju s dámskym S a boli úplne rovnaké. Od vtedy sa vždy v F&F prejdem aj po detskom :)) občas tam majú naozaj milé veci. Predavačka nám vysvetlila, že teraz sú deti obéznejšie tak sa tomu výrobcovia prispôsobili. Zaujímavé!

Takže bunda by bola môže sa ísť do hôr. Verím, že bunda mi poslúži niekoľko rokov a nebudem si musieť kupovať novú lebo je to poriadna investícia do pár dní nosenia!!! 

You May Also Like

14 comments

Oooh, tá sobíkovská je geniálna, ja keď som potrebovala bundu tak nikde som takú peknú nenašla a ešte taká cena oh! Odkiaľ? O:)

dakujem :)))
v F&F (tesco) ich majú ale nohavice majú len pánske a dámske od XL vyššie ach jaj

potřebuju nutně nějakou obyčejnou černou..
zůčastni se u mě na blogu giveaway! 🙂

tá galaktická je super!;)

Souhlasím s Foly, ta galaktická vypadá fakt bezvadně. Škoda té šedočerné, to se vždycky stane, že když už se pro něco rozhodneš, nemají velikost… Každopádně přeju, aby se ti bunda po horách pěkně nosila 😉

ja som svoju favoritku našla v kik za 20 €.. ??nechápem ale je to super no…taká je čisto tyrkysová a má zips trošku no proste nie v strede 😉 a je fajn 😉
a a detská je ňam aj tá tvoja favourite 😉

wow užasne bundy, prave v nedelu si idem kupovat tak hadam natrafim na nieoč podobne 🙂

Skvelé bundy, tá galaktická je nádherná 😉

jop, ja uz zopar rokov vzdy namatkovo prechadzam aj detsku kolekciu 🙂 daju sa tam najst celkom ok kusky, a takisto prechadzam aj HM detske- tam mi sedia aj nohavice 🙂

Ta bunda na poslední fotce je úžasná!!!

tá z detského je úplne perfektná:) ale aj tá sobíková je super,hlavne ten vzor teda

Já na hory moc nejsem, takže ani bundy mi nic neříkají 🙂

WorldByBella

vybrala jsi tu nejhezčí 🙂 já lyžuju ráda, ale už bych novou bundu také potřebovala 🙂

Taky vždycky když jsem v tescu zabrousím do dětského:D

Leave a Reply