dress: Ivana Klepáčová
coat: Ivana Klepáčová
necklace: stradivarius
boots: vintage
tights: F&F
Mademoiselle Iva lookbook No 164


uff ja chcem aby už bolo po skúškovom … zbláznim sa … síce mám už len dve skúšky, ale jedna je kontroling totálna teoretická nudná vec a druhá, kde mi profesorka už 2x vrátila prezentáciu, strácam silu. ale to zvládnem. A potom samozrejme ešte musím odovzdať prvú kapitolu diplomovky, to už mám urobené, ale stále mám pocit, že mi tam niečo chýba. Asi sa už na to vykašlem a odovzdám ju v takomto stave a potom si ju prerobím, veď tu mi ide len o kredity nie je to finálna verzia.
Inak od 24.1.2013 idem na dovolenku do Nemecka 🙂 teším sa to bude ten pravý narodeninový darček uuuuu pôjdeme do hôr a dúfam, že aj na nejaký zámok,  alebo hrad a chcem ísť aj do Mníchova 🙂 len aby som všetky skúšky urobila lebo ma porazííííííííí. Takže už len nakúpiť prudko športové oblečenie (nemám absolútne nič) ako oteplovačky, bundu a rukavice a môžeme vyraziť. 

You May Also Like

7 comments

fajn kabátik, to je strašne super že si to všetko vieš spraviť sama :}}
a uži si Nemecko!

dakujem 🙂

držím ti palce
nádherný kabát aj šatočky :**

to zvládneš 🙂 držím palce

Ahoj Klepi, ani nevíš, jak tě s těmi zkouškami chápu a držím palce, aby ti to dobře dopadlo 😉 Jinak outfit je bezchybný a hrozně ti sluší, pravá slečna podnikatelka 🙂

Zas prekrásna! 🙂 Neboj, ty to na 100% zvládneš, určite, nech zažiješ veľa krásnych chvíľok 😉

dakujem vám dievčata 🙂

Leave a Reply