Krakow - Christmas Market


V Krakowe bolo super, aj keď ma už ničím neprekvapil. Trhy boli úplne rovnaké, zvláštne :) nič nové stále to isté ešte sa mi zdalo, že aj tí istí ľudia :))) Jediné čo ma mrzí je, že som si neskoro spomenula, že sme mohli pozrieť Wawel, ale tak nabudúce. 
Na námestí práve prebiehal nejaký protest, všetci mali masky zvierat. Predpokladám, že niečo s kožušinami, ale nie som si istá. Keďže bola zimaaaa tak sme na trhoch dlho nevydržali a išli sme sa zohriať do shopping centra. Veľmi sa mi páčilo, že všetci vedeli po anglicky, takže nebol žiadny problém dohovoriť sa, ale na druhej strane ľudia boli otrasní. Ja som si myslela, že to len na Slovensku, ale to asi všade. Drzí, neohľaduplní, ale zase na druhej strane väčšinou to boli turisti. Poľky sú veľmi pekné, vidno, že sa o sebe starajú. Každá mala krásne vlasy, dokonalý make-up a tip-top oblečenie. Síce boli všetky rovnaké ale veľmi pekné. Nevidela som ani jednu neupravenú. Ale aj chalani majú svoj štýl, ktorý je niečim zvláštny a zaujímavý. To by ste museli vidieť. Ďalej ma prekvapilo H&M. Obchod bol dvojposchodový a vyzeral ako second-hand no hrôza. Nieže by som mala niečo proti sekáčom. Neskutoční neporiadok, strašne veľa vecí, všetko pohádzané na zemi, žiadna organizácia, strašný chaos. Normálne som bola rada, keď som v pondelok vošla do nášho v BB :))) Na fotkách môžete vidieť veľa naušnic, ktoré boli v každom stánku, to sa nedalo ani vybrať, ďalej je tam syr - je to grilovaný (asi) oštiepok s brusnicami, veľmi chutné a samozrejme aj shopping centrum. Do Krakowa na vianočné trhy už asi nepôjdem, ale určite na výlet áno :))) a čo vy boli ste už niekde na vianočných trhoch?

8 komentárov:

 1. Nesu radostnou zprávu.
  Vyhrála jsi u mně na blogu GIVEAWAY!!
  Gratuluji ti :)
  Ozvu se ti na email...

  Taky ti chci říct, že jsi moc šikovná.
  Já také šiji a ráda poznávám lidi co sdílí stejnou vášeň.
  Jen tak dál :)

  http://imperfect-fashion.blogspot.cz/2012/12/giveaway-rozhodnuti.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem krasne :)))) si velmi milá
   potesila si ma :)))
   krasny den prajem

   Odstrániť
 2. to z HMkom som zazila ja v sobotu v Eurovei v BA...neviem ci to vzdy tak maju no ako vravis Seconhand a bordel neskutočný..viem si to predstavit...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hmmm asi mozem byt rada ze v BB je menej ludí a poriadok :))) lepsie sa tak vybera oblečenie

   Odstrániť
 3. krakow je nadherny :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. úžasne muselo byť ;)
  tie hodinkové náhrdelníky sú kráásne :))

  je u mňa GA alias pozvánka

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)