dress: Newyorker
blazer: Ivana Klepáčová
brooch: F&F
Mademoiselle Iva lookbook NO 159


Všimli ste si náš vianočný stromček? :))) je trošku listnatý ale vianočný, hlavne ozdobený. Po dlhej dobe som vytiahla tieto krátke šaty s ružovými hviezdami a priesvitným vrchom. Kúpila som si ich min.rok niekedy v marci asi a už viem prečo som ich nenosila 🙂 Pretože sa strašne párajú po švíkoch ach jaj veď mi ich už raz mama opravovala, uplne osm na to zabudla. Ešte že mám ihlu a niť v práci. Nevadí, nič nebolo vidieť pretože moje sako je dostatočne dlhé. Zvolila som čierne nepriehľadné pančuchy a čierne balerínky (samozrejme do práce som prišla v čižmách) a saku robil spoločnosť sobík.
Dnes mám test tak na mňa myslite, nemala som veľa času na učenie, potom ďalší v piatok a posledný v pondelok. Opäť z víkendu nebudem mať nič. Ale 22. decembra plánujeme ísť do Maďarska do oceánia (či ako sa to volá) tak dúfam, že nám do plánov nič nevbehne. V Maďarsku som ešte nebola, obávam sa či sa dohovorím anglicky ale dúfam, že áno.
Včera som kúpila už konečne posledný darček a zohnala som aj obyčajný baliaci papier na balíky, hnedý aj biely tak som šťastná. Môžem ich baliť. Inak som objavila túto songu a je celkom dosť nákazlivá stále dookola 🙂

You May Also Like

9 comments

krásne ako vždy
stromček vyzerá dosť komicky 😀 ale aspoň nejaký a ozdoby ako inak modré :))

jj ale tak aspon nejaký 🙂 trošku vianočnej atmosféry 🙂

tropický vianočný stromek 😀
úžasné šaty 😉

ten blazer je prekrásny <3-<3

Jsi krásná 😉 Škoda, že jsou ty šaty tak nekvalitní… Moc ti sluší

tie šaty sú snáď až príliš krátke, nejako sa mi nepozdávajú… nie ako tie predchádzajúce, tie sú krásne!

oni su rovnako dlhe 🙂
a dakujem

rozhodne tak nevyzerajú, aspoň nie na fotkách… 😉

jéééj v newyorkeri dostať takéto pekné šaty? asi sa tam pojdem poobzerať…
Štýl ženy

Leave a Reply