study, study, studyach nech už je máj alebo jún 2013 a môžem si písať to vytúžené Ing. pred meno ... som totálne vyčerpaná ... 

Dnes sa ku mne dostalo toto video a našla som sa tam. Cítila som sa ako keby mi niekto rozprával o mne. Ja viem čo chcem, len neviem prečo to nerobím. Ale viem koho chcem zase oklamať. Lebo mám strach. Určite si ho pozrite ... 


                                !!!ZAPOJTE SA DO GIVEAWAY končíme 30.11.2012!!!

6 komentárov:

 1. krásna fotka a video si pozriem
  držím palce s tým učením

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som už rada,že nemusím chodiť do školy.Priznám,chýba mi študentský život,no učenie :).Keď som bola v piatom ročníku,tak som toho mala vyše hlavy.Učila som sa,písala diplomovku,robila si vodičák,nič mi nevychádzalo.Bola som v behu.Povedala som si,že už takto fungovať nechcem.Nedokážem asi robiť viac vecí naraz :) Škoda,že je situácia v našej krajine taká,aká je,že človek nemôže robiť to,čo chce.Nemáme si ani z čoho vyberať.Ináč by som bola spojojná.Podľa mňa by si mala raz za čas poľaviť,oddýchnuť si.Treba si robiť pauzy.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Drž se, Ivi. Taky jsem v páťáku a čeká mě to v červnu, ale mám teď hrozně hektický semestr a strašně moc práce... Takže soucítím.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty to zvládneš neboj :) A to video je úžasne spravené, popravde nikdy som sa nad tým až tak nezamyslela, našla som sa v tom i ja ako množstvo ďaľších ľudí :) za toto video jedno veľké ĎAKUJEM! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ešte vydržíš ;)
  to video je ale riadna pravda :// uf

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)