D.I.Y. but no idea


Plátená taška, štetce, farba na textil, kartón ale žiadny nápad....myslím, že tam bude nejaký nápis ako naposledy, alebo citát ... mne to v poslednom čase nemyslí, som dáko mimo, nedá sa mi na nič sústrediť ach jaj.  Hmmm čo by sa vám páčilo na textilnej taške keby bola vaša?


7 komentárov:

 1. Ale veď nápisy a citáty sú fajn :) Ja momentálne letím na sovičkách :) Mne by sa tam nejaká páčila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mne by sa tam páčili vtáčiky ;) alebo SWAG :S

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja mám tých nápadov strašne veľa,teda mala som,už som nejaké aj pozabúdala,a kým si také tašky kúpim nebudem mať nápady žiadne :D tu sanedajú vôbec zohnať
  určite vymyslíš niečo skvelé

  OdpovedaťOdstrániť
 4. dakedy pradávno som fotila kúsok z knižky the tote bag, tak sa mrkni do odkazu, možno ťa niečo zaujme :) http://ivii-re.blogspot.cz/2011/03/new-books.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja som už mala vybratý obrázok na moju, čo mi mala kamarátka urobiť ale ešte doteraz som sa jej nedočkala, ale ak si nájdeš na tumblr "drawings" tak tam by si mohla nájsť niečo pekné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. srdiecka
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja tiež neviem čo by som si na tašku dala, viem len čo nie a to názvy rôznych miest, chcelo by to niečo extravagantné, zaujímavé a originálne, ešte, že ja sa na výrobu tašky nechystám, lebo by sme na tom boli rovnako, bez nápadu, ale verím, že ty na niečo prídeš :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)