Dva nové balzamy v mojej zbierke. Jemný hojivý balzam na pery, môžete ho poznať z oriflame ako hojivý zázrak vo vajíčku. Pomáda na rty s vitamínom E a včelým voskom.Jemný hojivý balzam na pery 
čo sľubuje:
Všetky blahodarné účinky hojivého zázraku teraz aj vo výnimočne zjemňujúcom, ochrannom balzame na pery.Jedinečné zloženie balzamu vyživí a zjemní pery vďaka včeliemu vosku, olivovému oleju a oleju z hadinca. 
Množstvo 4g 
cena 3€

aký je v skutočnosti:
Balzam je veľmi fajn. Síce hovoria, že je to to isté čo vajíčko ale nie je. Tento balzam má inú konzistenciu už to nie je to vosk je to skôr balzam. Krásne zjemňuje pery a nezanecháva lepkavá pocit. Ak máte popraskané pery určite Vám ho odporúčam. Mne pery krásne zjednotil a nemám ich už tak veľmi popraskané.  Má veľmi krásne balenie vyzerá ako rúž a vonia ako včelý vosk (čo je logické kedže to je jeho hlavná zložka 🙂 )

Zvláčňujúci balzam na pery 


čo slubuje:
Zvláčňuje a chráni pery pred vysúšaním a popraskaním a vznikom oparov. Obsahuje UV filter, vitamín E a včelí vosk.

aký je v skutočnosti:
Ja som taká, všade kde je napísané proti oparom tak si kúpim 🙂 Samozrejme ešte tomu nezabránil ani jeden prípravok. Je to normálne pretože, keď herpes má na svedomí vírus, ktorý keď raz máte v tele už sa ho nezbavíte. Ja s ním bojujem už od 6 rokov.Ale ja nejako stále tomu verím, že sa ho zbavím a už tie hnusné herpesy na perách nebudem mať. Už som sa naučila ako sa ich najrýchlejšie zbaviť, no najhoršie sú červené fľaky  ktoré mi zostávajú a tie sa liečia tak dva mesiace nevadí 🙂 Takže tento balzam je v podstate včelý vosk v tvare balzamu. Používam ho na večer a niekedy cez deň keď nie som medzi ľuďmi pretože zanecháva žltý povlak. Krásne vonia a pery sú naozaj vláčne a jemné. Je veľmi veľký, ak si pamätáte na jelení loj tak je to presne také veľké, takže ani do kabelky sa veľmi nehodí. Ako som písala skôr na nočný stolík 🙂 Ja som si ho kúpila na jarmoku, v stánku s medovinou. Najbližšie mám zálusk aj na iný druh kozmetiky z propolisu, chcem skúsiť šampón.

Nemôžem Vám povedať konečné stanovisko či si ich kúpiť alebo nie, pretože každý ma iné pery. Môžem Vám len povedať, že mne sa veľmi páčia a rada ich používam. Inak včera som napočítala 15 rôznych druhov :))) mám ich veľmi rada. 

You May Also Like

7 comments

miluju balzámy na rty!! právě jsi mi připomněla, že bych si je mohl namazat :D:)

balzámy jsou nejlepší hlavně v období zimy!:)

že výhodné balenie pre celú rodinu ;´D
inač ten oriflame je super 😉

ja som sa na tom tiez pekne zasmiala 🙂

Nad tým od Oriflame som rozmýšľala 🙂 asi si ho kúpim 🙂

oo:) super

Tiež potrebujem nový balzam na pery ale ešte som sa poriadne nerozhodla, človek si povie taká obyčajná vec, nad tým si netreba dlho lámať hlavu, prídeš a vyberieš ale ono sa to nezdá no je to zložitá voľba. 🙂

Leave a Reply