my purple coat - fall 2012


Som neskutočne rada, že v galantériách existuje akési oddelenie "nechcených látok" vždy si tam niečo vyberiem. Dopredu vystavia najnovšie trendy, ale tie ma nebavia. Môj najnovší "prechodný" kabát bude purpurový podšitý čiernou podšívkou s bodkami rovnakej farby (inak je to satén nie podšívka). Som rada, že som ju našla, pretože som znudená zo svojho čierneho a takisto aj z obvyklých jesenných farieb. Takže zajtra ma čaká celý deň škola. Doobeda ekonomická a poobede škola šitia :) Verím, že takto o týždeň sa Vám pochválim novým kabátom :) Strih aj náčrt mám zatiaľ len v hlave. Prezradím, že to bude klasický kabát po kolená, aby som mohla vynosiť všetky moje šaty, ktoré momentálne nemám ako nosiť. Veľmi sa na moju purpurovú lásku teším :))))

>>>>>
A inak sa Vám musím pochváliť. Pozrite sa SEM!!! Bola som neskutočne prekvapená keď ma oslovili, že sa im moje fotky páčia :))))) 

7 komentárov:

  1. Veľmi pekné zvolenie farieb čiže kabátik bude určite pozoruhodný :) a hovorila som, že fotky sú naozaj super :)Congratulations

    OdpovedaťOdstrániť
  2. No teda,veď tie fotky sú fakt dobré :) A kabátik bude krásny,teším sa ešte viac ako ty asi,hlavne na outfity

    OdpovedaťOdstrániť
  3. už sa teším ako to bude vyzerať. :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)