my favorite jewelery recently and my first impression

necklace: house, newyorker, gifts

každé jedno obdobie sa zmotám na niečo iné :) naposledy to boli veľké prstene, ktoré mi momentálne ležia v plnom sklenom poháriku, predtým to boli farebné naušnice, ktoré ležia v krabičkách a tento krát sú to náhrdelníky. Veľké, jemné, s príveskom, hocijaké len niečom zaujímavé. Už ich mám plno. Nosím ich k všetkému. K šatám, saku, jeansam či na tričkách. Veľmi som si ich obľúbila ale snažím sa ich už nekupovať pretože to už asi preháňam :) Nemala som ich už kam vešať tak som sa rozhodla pre iný spôsob uskladnenia. Kúspila som si v kauflande, viete v tých papierovych krabiciach v strede obchodu s nápisom všetko za 1€ plastové krabičky na škroubičky :)
Môj Tomáš sa mi smial, ale nakoniec som kaufland otočila aj na ďalší deň. Spolu som si ich kúpila päť kusov. A neviem si ich vynachváliť. Sú priesvitné a do jednej sa zmestí minimálne 6 kusov. Konečne v tom mám prehľad!!

No a teraz k mojej stáži v BA :) uff konečne opadol stres, viem kde mám raňajky, ako sa dostanem do práce a kde v práci sedím. Šéf je OK spolupracovníci takisto OK, je to niečo nové a zatial sa nemôžem sťažovať. Hotel je OK, len mi trošku vadí to, že prídem na izbu a nikde nikto (myslím tým, keď prídete domov a máte sa s kým porozprávať). Áno áno telefon existuje, ale to nie je ono. Len mi trošku vadí to, že sa nevyznám v Auparku, je tam straaaaaaasne veľa ľudí nie ako u nás v BB len pár. Mám rada shopping centrá ale nie keď som v nich sama. Musím sa zorientovať a bude to fajn. Takisto je pre mňa nové, že som celý deň na jednom mieste. V práci stále behám, vybavujem, zariaďujem, sprevádzam, preberám, rezervujem, rozprávam sa so všetkými na oddelení ale aj to nejako zvládnem :) Toľko môj prvý dojem


11 komentárov:

 1. som rada že sa ti v BL páči. :) jewerlly sú strašne peknééé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. bože to je nádhera! pěkná sbírka :) nejvíc se mi líbí to první s hvězdičkami <3..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělá sbírka a dobrý nápad na uskladnění náhrdelníků :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak to je super, aklimatizovanie trva niekolko tyzdnov, ale podla mna si super pohodovy clovek, takze tebe to problem robit nebude :) tesim sa s tebou na tvoje nove vyzvy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie krabičky sú skvelé teda :) a všetky tvoje poklady sa mi páčia,také guľaté hodinky na náhrdelníku by som aj ja chcela

  OdpovedaťOdstrániť
 6. No nádherné náhrdelníky, tie nožnice, hodinky, tá coco, eifellovka, sdiečko,... No niečo neskutočné :) A BA je super a s tým Auparkom máš pravdu, ale zvykneš si uvidíš :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Všechny jsou úžasné!! Ale do toho prvního jsem se naprosto zamilovala... Nechceš s ním udělat nějakou soutěž? :D Udělala bych pro něj cokoliv.

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)