Happy Hour party



shirt: H&M
skirt: newyorker
tights: H&M
shoes: no name
nail polish: Chanel
necklace: house

Verím, že sa nikto nenahnevá, že som zverejnila fotky z párty :) Vo štvrtok sme oslavovali ako sa patrí. Párty bola po poriadne dlhej dobe od poslednej. Oslavovali sme v Bogeda de la Havana v BB. Tento deň bol veľmi namáhavý. Vybavila som si, že nemusím byť v BA a mohla som sa vrátiť  na pôvodné prac.zaradenie do BB. Celý deň bol veľmi chaotický ale to je pre mňa to pravé orechové ... stres :) Viem som divná. V BB boli riaditelia všetkých oddelení aj s generálnym, prebiehali 4 meetingy rôznych oddelení a mali sme strašný problém kde ich usadiť. Teda ja ako koordinátor som mala ten problém. Ale nakoniec som to zvládla moja kancelária bola celý deň free takže sme mali o jednu miestnosť naviac :) Do práce som prišla o 8:00 a odišla o 18:30 rovno na párty. Ešte že som si zobrala oblečenie na prezlečenie a nemusela ísť domov (ráno po prebudení som dostala taký skvelý nápad). Takže to bola pre mňa zaslúžená zábava na ukončenia dňa. Týždeň predtým som sa zúčastnila rovnakej párty v BA, ale tá sa mi až tak nepáčila. Bolo to skôr také posedenie ako párty. Počula som, že naša párty v BB bola lepšia ako vianočná a niektorí odišli až ráno o piatej. Naozaj sme sa vyspievali, vytancovali a poriadne zabávali.  Veď si to odniesol aj môj hlas och :)
A teraz k fotkám na druhej fotke sme všetky baby, ktoré boli zapojené do internej stáže na  3 mesiace. Lucia, Zuzana, Julia a ja. V strede je náš šéf Rado, je straaaaaaaašny pohoďák :) Fotka sa volá Rado´s Angels :)))))))) Teším sa na ďalšiu párty, ktorá bude btw. o týždeň, resp. bude to pracovné stretnutie ale večer sa určite budeme zabávať :)

6 komentárov:

  1. fotky sú krásne
    som rada že si sa zabavila :)
    to sú tie new silónky? :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. fotky vyzerajú veľmi dobre :) museli ste mať super párty a asi ste sa riadne zabavili :) outfit ako vždy skvelý a tie pančuchy sú krásne :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)