Fashion Pop Up: Made in Košice

Moja prvá módna show absolvovaná ako divák :))) juj je naozaj krásne plniť si sny! Stále hovorím, že aj v tom najnegatívnejšom čo sa mi môže stať treba nájsť niečo pozitívne. Pretože "everything happens for a reason" Takže aj môj prvý negatívne vnímaný prvý týždeň v BA mal svôj dôvod.


tu som si predstavovala ako budem takto ja raz stáť pri svojej kolekcii :))
 


Zúčastnila som sa Fashion Pop Up: Made in Košice. Išlo o ďalšiu z pop-up akciu, ktorá bola organizovaná so zámerom propagovať mladých návrhárov a výrobcov doplnkov pôsobiacich na východe Slovenska. Táto akcia bola tretia v poradí a zameraná špeciálne na módu, na odevný priemysel a na dizajnérov, ktorí sa začínajú etablovať. 

V prehliadkovej časti programu boli najnovšie kolekcie talentovaných návrhárov rozdelené do troch blokov.
Streetwear: SEWOLOGYLAB, WE ARE NOT SISTERS a spoločnú kolekciu prezentovali Ľubica Humeníková a Lenka Tatárová. V sekcii Ready to Wear sa predstavila známa slovenská návrhárka Izabela Komjati s novou kolekciou GOLDIES, Ľudka Žoldáková so značkou LU:KA a tretia časť patrila spoločnému projektu troch návrhárok Štýlozofia.

Mne osobne sa strašne páčila kolekcia Izabela Komjati GOLDIES, Ľudka Žoldáková LU:KA. Ach odchádzala som s plnou hlavou nápadou. KONEČNE niečo iné ako vidím v časopisoch a na internete!!! bol to veľmi inšpiratívny zážitok!!! 

Fotky sú strašné, nenaučila som sa ako nastaviť foťák pri takýchto ťažkých podmienkach. Nevadí hlavne, že to je v mojej hlave :) V polovici som to prepla na video takže si to budem púšťať pred spaním :))

A MOJE MODELY NÁJDETE TU

7 komentárov:

 1. jéé ty modely jsou nositelné, to se mi moc líbí!!! TO VĚTŠINOU ANI NEBÝVÁ! :-/
  Pozvu Tě ke mně na GA, přijdeš se připojit? http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/10/big-smile-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá to super a moc děkuju za report, ráda se dozvím, co se děje na Slovensku v téhle sféře. U nás mi to přijde nuda...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tá prvá fotka je úžasné,tie klobúčiky :) muselo to byť skvelé

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veľmi pekné modely a fotky sú úžasné a nie strašné tak pšššt :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)