black, denim and gold


pants: cropptown
shirt: H&M
shoes: house
necklace: house
nail polish: maybelline
Mademoiselle Iva lookbook No 148

Viem viem, mohla som upratať ten neporiadok za mnou. Ale aj nemusela, a hlavne sa mi nechcelo :) Takže volajme to prvý outfit z neupratanej hotelovej izby :) Mám pocit, že vonku je -10 a ja som oblečená do +20!!! Takže si to odnieslo zatiaľ len hrdlo. Namiesto kavičky mám na stole zázvorový čaj, med a jox :) Najbližšie si donesiem kabát! Ale môj strašný problém (ach som trápna na svete sú horšie problémy) je, že nemám topánky, iba balerínky ach. OK ale myslím, že to sa dá veľmi rýchlo vyriešiť! Už som ticho.

Včera som bola prvý krát v obchodoch, no vedela by som si vybrať, ale tie ceny sú tiež zaujímavé. Dnes sa chystám s Emou do mesta. Konkrétne na "Fashion made Pop Up Made in Košice" TU. Tak sa veľmi teším konečne niečo zaujímavé nie len hotelová izba a televízor :) Oblečiem si asi všetky svetre, ktoré tu mám a bude mi teplúčko (dúfam). Foťák pekne oddychuje na izbe a čerpá sily na večer :)))) Našla som ešte jednu zaujímavú akciu, ale je vo štvrtok takže to už budemna ceste domov. TU

11 komentárov:

 1. super okuliare :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten náhrdelník je opravdu nádherný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. džínovka je božská zháňam ale ona nikde ;´/ fňuk :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. hrozně se mi ten outfit líbí, ta košile je hrozně hezká, sluší ti!))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásný outfit, moc ti to sluší:) A nepořádek vypadá stylově:P, jakoby do toho pozadí měl patřit, kdyby se tam nic neválelo, bylo by moc holé :DD

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Naozaj krásny outfit :) Veľmi ti to sekne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. s nějakým nepořádkem si opravdu hlavu nelámej, máš to všechno v naprostém pořádku! :) outfit moc pěkný! ten řetízek je perfektní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. s nějakým nepořádkem si opravdu hlavu nelámej, máš to všechno v naprostém pořádku! :) outfit moc pěkný! ten řetízek je perfektní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Lovely outfit, your necklace is beautiful :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)