tights: H&M 9,95€

Už od minulej jesene túžim po bodkovaných pančuchách. Ale nie také klasické čierne s čiernymi bodkami ale karamelové s karamelovými bodkami. Samozrejme nikde ich neviem kúpiť. Nakoniec som jedny našla na blogu Annawii, kde píše, že ich kúpila v Mark&Spencer. Len problém bol v tom, že ich kúpila v Škótsku.  Ale aj tak som M&S navštívila. Mali tam presne všetky, o ktorých písala. Hviezdy, srdiečka, bodky ale všetko len v čiernej farbe ach jaj. K nám to ešte neprišlo!! 
Tak som pátrala ďalej a potom ma zaujali tieto v H&M čierne s bielymi bodkami noskôr také krémové. Vyzerajú super nie sú veľmi nápadné (tie bodky). V balení boli aj tieto srdiečkavé. Základ majú krémový a srdiečka sú čierne. Neviem neviem či ich využijem pretože, keď si ich oblečiete tak sa srdiečka priveľmi zväčšia a sú v radách čo sa mi nepáči. Tie bodkavé sú rozhádzané hocijako tie sú OK. Nevadí mám aspoň tie bodkavé. A sú neskutočné príjemné na dotyk. Predtým som mala z F&F ale boli nepríjemné a rýchlo sa roztrhli.
Aký vzor pančúch ste zvolili na túto jeseň vy?

You May Also Like

16 comments

krasny!!!
http://sienastyle.blogspot.it/

Ty vypadají nádherně! 🙂 Taky bych si ráda něco podobného pořídila 🙂

Jsou fakt bombový ! 🙂

gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

so cuuuteee 🙂

http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

lovely 🙂

Já moc vzory na punčocháčích nemusím. Ale puntíky to je taková klasika 😉

Tie sú veľmi pekné 🙂 a na pohľad ma veľmi zaujali tie srdiečkové 🙂 skús nabudúce dať nejaké outfity aby sme videli ako vyzerajú na postave 🙂 ináč sú naozaj krásne 🙂 musím sa aj ja niekde poobzerať lebo zatiaľ som nezvolila žiadne 🙂

:))) bude aj outfit

super, teším sa 🙂

supeer, hneď sa pojdem do HM aj MS pozrieť. ja práve chcem klasické čierne s čiernymi 🙂

ano to som ja 🙂

nádhera :)outfit chceme

mne sa veľmi páčia
ja by som brala také čipkované 🙂

ty jsou…super!

Ty srdíčkový jsou skvělý:)

Leave a Reply