coat: Ivana Klepáčová (HERE)
dress: Ivana Klepáčová
shoes: Camaieu
Mademoiselle Iva lookbook No 150

Pri listovaní v módnych časopisoch, teraz mám na to trošku viac času, som si všimla, že kohútia stopa je opäť v móde?! Hmmm tak som hneď otvorila skriňu “zimné kabáty možno niekedy”. Tento kabát bol môj druhý v poradí. Prvý som mala bordový s fazónkou. Tento je so stojačikom, ale je dosť tenký. Teraz sa nad tým pozastavujem ako som niekdy mohla v tomto kabáte prežiť celú zimu. Nevadí, teraz sú zimy trošku chladnejšie takže kabát nosím z času na čas na jeseň. Hlavne preto, že je dlhší a môžem nosiť šaty, sukne. A vek tohto kabáta? 6 rokov!! Je stále v dobrom stave, ja veci nejako radikálne neničím, len ich odkladám z dôvodu nemódnosti 🙂 Je mi ľúto ich vyhodiť, keď viem koľko námahy stáli (vtedy ešte moju mamu). 
Šaty poznáte už zo starších outfitov, milujem ich sú veľmi príjemného strihu aj materiálu. Určite si ešte podobné ušijem (teda s pomocou).Outfit som doplnila hnedými doplnkami, aj keď v balerínkach bola dosť zima, ale to vôbec nevadííí 🙂 A najbližšie Vám už dúfam, predstavím kabát z tejto látky TU. Inak ako sa povie po anglicky tento vzor?   :)))

You May Also Like

10 comments

Tento pepitovy vzor sa tusim oznacuje ako kohuti vzor, nie? Inak je krasny, ja mam bundu, ktora za chvilu oslavi svoju tridsiatku 😀 Ale inak je furt ok, vyrazna zelena, ktora ladi s mojou rysavostou a inak je velmi pohodlna… Oplati sa nechat si nejake veci 🙂

dakujem 🙂
nevedela som sa z toho vymotat :))))

Ahoj :o) Slovenčina má zaužívaný názov tejto látky "kohútia stopa", angličtina "houndstooth": http://en.wikipedia.org/wiki/Houndstooth
Prajem pekný deň ;o)
http://www.isabelle.sk

dakujem krasne :))))

Dakujeem 🙂

No hej šaty sú veľmi pekné a ten kabát :OOO nádhernýýý

dakujem 🙂

Teda, to se mamce strašně moc povedlo, je nadčasový 🙂 Jo, taky to pozoruju, že zimy jsou chladnější, potřebuju pořádnou zimní bundu koupit..

úžasné veľmi pekná farba šatočiek

Ahoj Klepi, jsi nádherná 🙂 A ta kombinace je moc povedená. Kohoutí stopa netuším, ale puntíky jsou polka-dott 🙂

Leave a Reply