Klepi má CHANEL???!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som strašne šťastnáááá! Lak som dostala od Tomáša z jeho dovolenky v Nemecku. Krásne to znie, keď sa niekto spýta “krásny lak, to je aký?” a ja odpoviem s úsmevom na tvári magické slovo “Chanel” :))))

V prvom momente, keď som po niekoľko ročnom túžení po niečom od Chanel, držala v rukách čiernu škatuľku nevedela čo robiť. Či plakať, smiať sa, tešiť sa. Jednoducho to bol šok. Nečakala som, že mi Tomáš niečo také kúpi. Hlavne po tom čo som mu urobila hmmm. Stále som bola presvedčená, že si niečo od Chanel kúpim sama, keď si na to zarobím. Samozrejme prvá veta bola “ty si šiši, načo si mi to kupoval” a potom tak troj minútová pauza a rozmýšľanie že či je to realita. Je to taký zvláštny pocit neopísateľný keď sen sa stáva realitou :))) a potom strašná ďakovačka :))))
Lak je nádherný, posledná fotka je s bleskom aby bolo vidno tú krásnu farbu. Je sýto fialový a s lúčami svetla hádže rôzne odlesky a vo farbe sú drobné trblietky. Nádhera. Veľmi dobre sa aplikuje, štetec je takisto super. Nádhera, nádhera ani môj Hugo neodolal a nahodil/a sa do fialovej :)) Ešte otestujem koľko dní vydrží. Dúfam, že dlhooooo 🙂 Okrem Chanel mi ešte doniesol kopu iných vecí, ale o tom v inom príspevku.

You May Also Like

19 comments

ach chanel laky <3

wow! 🙂
chci taky :)))
je opravdu krásný!!

Překrásná barvička 🙂

nice color!
http://sepatuholig.blogspot.com/

vlastniť niečo od Chanelu je magické to áno, ale neviem či práve lak na nechty je to pravé orechové. neber to v zlom 😀 ja ti tíško duchu toho Chanela závidím 😀 ale osobne práve pri lakoch na nechty si myslím, že je to celkom jedno či je to chanel, alebo dior alebo essence. ALE taký rúž! 😀
Odtieň je ale nádherný 🙂

http://www.msabigaill.blogspot.cz/

jasneeee neberem to v zlom. Toto bol len taký štart a najbližšie to bude niečo iné napríklad nejaký náhrdelník alebo nejaké krásne šaty :)))

Tak dúfam, že sa tými šatami potom pochváliš na blogu!!! ;P

ja si myslim, že to nebude tak skoro
ale ak to vobec niekedy bude tak sa pochvalim 🙂

tá farba je nádherná, presne do týchto odtieňov som sa neskutočne zamilovala.

Ozaj krásny odtieň.Ja som si koncom leta kúpila lak od Lancome.Využila som zľavu z marionnaud dní+ešte mali aj v predajni ňáku zľavu.Tak z pôvodných 14 eur,som platila 11eur.Hneď som mala z kúpy lepší pocit,he :)Farba laku je krásna,super sa aplikuje a na moje pomery aj relatívne dlho vydrží.Mám pocit,že niekedy sa oplatí zainvestovať do drahšej veci.

krasny lak…inak uplne chapem tu tvoju reakciu 🙂 ja som sa tak nejako podobne citila, ked mi moj kamarat minuly rok na narodky dal Chanel nausnice 🙂 skoro som odpadla!

dakujem všetkým za komentáre :))))

je nádherný. a verím že aj ten pocit že sú to "spojené céčka" musí byť dokonalý 🙂

to vážne? jej Klepi,to je úžasné,teším sa s tebou 🙂 vybral krásny odtieň!! io nich som počula že vydržia deň dva,snáď tebe vydrží na nechtoch dlhoo

óó šanéél..:)) vyzerá úžasne

óóó,ten je nádhernýýý :OOOO

Vaaaaauu, ja sa teraz tesim na darcek od draheho, lak A england, ale ano, Chanel ma vacsi cveng 🙂

ach, to je láska na první pohled! 🙂 je nádherný, Tomáš je prototyp dokonalého muže ti řeknu 😀

ach, to je láska na první pohled! 🙂 je nádherný, Tomáš je prototyp dokonalého muže ti řeknu 😀

Leave a Reply